Поправка на климатици

  • 664
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
С две думи историята е такава - преди година и половина си купихме климатик Samsung , който от самото начало ме съмняваше че работи правилно, защото зимата не топлеше достатъчно (с печка духалка по-бързо се затопляше) , а лятото охлаждаше, но слабо. И всъщност не сме го ползвали много малко, да не кажа никак. Подозирам че майсторите не са го поставили добре, но отлагайки във времето проблема се оказа че гаранцията е изтекла, а климатика сега въобще не работи (или по-скоро може да върши работа само като вентилатор). Може би фреона е изтекъл, не знам , не разбирам. Та така или иначе гаранция нямаме и ще си плащаме за ремонт, иска ми се да са кадърни майсторите.
Не вярвам да е толкова зле точно този климатик че да не работи, по-скоро инсталацията му не е читава - предполагам.
Дайте ми моля ви номер на някоя свястна фирма, която да може да направи ремонта.   Praynig

# 1
Мога да ти дам координати на една фирма, но трябва да потърся визитката. Много съвестно работиха и освен това доста бързо решиха проблема. Ако искаш да ти ги изпратя на ЛС

# 2
  • Мнения: 127
Да, ще съм ти благодарна! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 333
Ние имахме същия проблем с единия ни климатик. Дойде майстор и се оказа, че не е бил зареден добре с фреон. Услугата ни струваше 60 лв. Ако все още не си намерила фирма ще ти пратя тел. Мисля, че тази цена е и за транспорт, но тези фирми работят скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт