Чували ли сте за подобна услуга?

  • 1 189
  • 8
  •   1
Отговори
Предстои ни местене от един апартамент в друг. Чувала съм, че има фирми, които предлагат временно складиране на мебелите, докато дойде време да се пренесат в новия апртамент. Нищо конкретно, обаче, за съжаление....
Ако някой от вас е чувал или има координати на подобни фирми, моля ви, помагайте!

# 1
  • Мнения: 2 672
чувала съм - наши познати така си съхраняваха известно време багажа в някакъв склад, Но за съжаление не знам подробности Wink
пусни търсачка Sunglasses

# 2
  • Мнения: 5 370
Предстои ни местене от един апартамент в друг. Чувала съм, че има фирми, които предлагат временно складиране на мебелите, докато дойде време да се пренесат в новия апртамент. Нищо конкретно, обаче, за съжаление....
Ако някой от вас е чувал или има координати на подобни фирми, моля ви, помагайте!
Хм....върти мис е нещо като ИНТЕРНЕШЪНЪЛ МУУВЪРС.
Виждала съм едни камиони около хотел ХИЛТОН с подобен надпис.
Ако скоро мина оттам-ще погледна.

# 3
чувала съм - наши познати така си съхраняваха известно време багажа в някакъв склад, Но за съжаление не знам подробности Wink
пусни търсачка Sunglasses

С търсачка нищо не намерих Sad

# 4
  • Мнения: 1 081
Пробвай в софийското Позвънете, не може да няма, виж и интернет изданията

# 5
Хм....върти мис е нещо като ИНТЕРНЕШЪНЪЛ МУУВЪРС.
Виждала съм едни камиони около хотел ХИЛТОН с подобен надпис.
Ако скоро мина оттам-ще погледна.

Благодаря.

# 6
  • Мнения: 2 672
чувала съм - наши познати така си съхраняваха известно време багажа в някакъв склад, Но за съжаление не знам подробности Wink
пусни търсачка Sunglasses

С търсачка нищо не намерих Sad

а с обяви по вестник? в рубрика " услуги"

# 7
  • Мнения: 818
Тук това е много използвана услуга,казва се Storage.Но за България нямам идея.

# 8
  • Мнения: 3 550
clover, би ли споделила, ако си намерила координати. Мисля, че и на други тук ще е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт