Клуб на двойниците във форума!

  • 3 299
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 438
Имат ли децата ви двойници във форума  Grinning случвало ли ви се е да видите снимка на детето си в профила на друг потребител  Joy

Оказа се, че има прилика м/у моята София и децата на onka, Даруся и sineo4ka  Grinning

Като беше по-малка пък приличаше на една снимка на малката на дежа перето  Simple Smile
А на бебешките снимки е 1:1 с Преслава на ivka10  Grinning

Знам за още една двойка- момичетата на Malenna и ДейзиГ Grinning

Има ли други двойници Grinning

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Даааа,и мойта мома като беше по-малка я видях в профила на ®   Laughing
Ми заприлича ми много на нейния Краси!

# 2
  • Мнения: 2 336
Не съм видяла подобно на моето. поне за сега, ама от днес ще гледам по-внимателно. Може мъжът ми някъде другаде да се е проявил Laughing

# 3
  • Мнения: 2 978
Да..имаше такава...даже писах на момичето..щото и нейната се казваше Симона... Laughing

Ама бяха едно към едно- като бебета...Ама убий ме не се сещам, коя мацка беше newsm78...
Знам, че разликата им беше една година някъде...

# 4
  • Мнения: 5 370
Имат ли децата ви двойници във форума  Grinning случвало ли ви се е да видите снимка на детето си в профила на друг потребител  Joy

Оказа се, че има прилика м/у моята София и децата на onka, Даруся и sineo4ka  Grinning

Като беше по-малка пък приличаше на една снимка на малката на дежа перето  Simple Smile
А на бебешките снимки е 1:1 с Преслава на ivka10  Grinning

Знам за още една двойка- момичетата на Malenna и ДейзиГ Grinning

Има ли други двойници Grinning
Ами моят Станислав също си прилича с щерката на ДейзиГ.
И то сме ги сравнявали на живо-на протеста.
Дори мога да пусна някой постинг на Дейзи и снимка на дребо, за да потвърдя.

# 5
  • Мнения: 5 577
Една емотикона от новото АйСиКю 5.1. умопомрачително ми прилича на Вики на Бейбиту.  Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 9 826
Никол,да ти кажа честно и моята дъщеря прилича на твоята.Проблема е,че доскоро живеех в твоя квартал,знам ли,да не се познавате нещо с моя мъж Mr. Green.Майтапя се,разбира се! Wink
http://www.bgphoto.net/photos/16742/o632863233401562500.jpg
На снимката може и да не личи,но определено си приличат,не го казвам само аз. Hug

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Не, на моите деца не съм срещала да приличат. Обаче не се сещам коя е потребителката, но в подписа и стои снимката на момченцето на сестра ми - Виктор. Joy Значи се оказва, че са доста случаите на двойници.

# 8
  • Мнения: 46 438
Значи не сме сами  Joy

Никол,да ти кажа честно и моята дъщеря прилича на твоята.Проблема е,че доскоро живеех в твоя квартал,знам ли,да не се познавате нещо с моя мъж Mr. Green.Майтапя се,разбира се! Wink ...

Да, особено в очите и нослето  Grinning
За мъжете не е ясно кой кой е, моят е от Плевен и като ти гледам сегашното местожителство ...  newsm78 Joy

бръмбабела, аз моя мъж съм го показвала, но никоя не го разпозна или поне не си призна  Mr. Green

Вергилия, ти ме уби  Shocked как така прилича на иконка, на коя  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 9 826
Ааа,Никол,в грешка си Grinning,аз за първи път дойдох в Плевен преди три месеца,заедно с цялата си покъщнина.Дори на екскурзия не бях идвала,така че твоя мъж не го знам от тук.Може от София да си се знаем.Уф,моя мъж е военен,походил си е в доста градове,даже едно момиченце от Търново на наши познати му е одрало кожата,а той е учил 5г. там.Отдавна имам аз съмнения за него,ама все му се разминава Whistling.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на никого не приличат. Моите са уникати.

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не , досега нямаме двойници, нито малката, нито големите. но пък моята племенница има общо с едната щерка на мама, живееща в италия, само, 4е е по руса.а не съм се заглеждала в децата като цяло за да сравнявам!

# 12
  • Мнения: 3 164
Малкото зверче имаше двойник като бебе...не съм сигурна коя беше потребителката дето миналата година на аватара й беше мъж й с нейния дечко newsm78 но то и мъжа й прилича малко на моя, та..........дали не беше Дамаянти  Thinking

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Вчера и аз открих двойница на мойта щерка, но не съм запомнила потребителката Embarassed
Толкова се впечатлих - ама всичко си беше нейно:косата, веждите , очите, усмивката!ВСИЧКО!!!!Даже викнах мъжа ми да я види, ам нищо не си призна.Ако случайно я срещна пак в бг мама ще ви кажа коя е. ShockedСтрашно си приличат, даже и аз не мога да повярвам #Crazy

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

А на бебешките снимки е 1:1 с Преслава на ivka10  Grinning


Сериозно ли? GrinningАааааа, я дай да видя тази снимка. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт