Кога махнахте решетката на креватчето?

  • 1 131
  • 21
  •   1
Отговори
Ние сме вече на 3 години, реших, че е време да махна решетката на дет. креватче. Пред креватчето слагам зимните олекотени юргани, първата нощ беше добре, но втората - два пъти Joy падна. Сега се чудя дали още не е рано, или трябва време за да свикне? Ще ми бъде интересно да споделите вашият опит.

# 1
  • Мнения: 1 937
Доста по-рано, около годинката.
Стана повече опасност, отколкото преграда  Grinning, малката ми дъщеря два пъти е падала през глава...
Едно столче в началото свърши работа!

# 2
  • Мнения: 819
Малко преди 4г.  Embarassed Не ми е идвало на ум да я махам по-рано,а и все си мислех, че както се върти като луда докато спи,ще трябва да я вдигам от пода по 100 пъти на нощ. Е, от време на време пада Joy, но не е от високо, така че не е страшно/въпреки, че слагам табуретка и едното и олекотено одеалце в/у нея / А много често главата и е на табуретката, а краката на земята Laughing,но няма начин,крайно време е да свиква!

# 3
  • Мнения: 356
   Преди около два месеца, т.е. детенце беше на 2г и 4м

# 4
  • Мнения: 1 520
На 2г. и 4-5 мес. Отдолу съм сложила един юрган, първите дни не падаше, но после за няколко нощи по няколко пъти.
Но не се стряска, спи с чувал та ме вика да го кача, иначе сигурно и сам би се справил. Гледам че като е много жега обикновено пада, явно се върти много, повече отколкото да предвиди че леглото има край и ще падне.

# 5
  • Мнения: 7 831
Вики спи на голямо легло без решетки откакто стана на година и половина, някъде. Дани е без решетка от няколко месеца.
Не са падали изобщо, не слягам нищо пред креватите, не ставам за да ги проверявам  Wink да не би да са паднали.

# 6
  • Мнения: 819
На 2г. и 4-5 мес. Отдолу съм сложила един юрган, първите дни не падаше, но после за няколко нощи по няколко пъти.
Но не се стряска, спи с чувал та ме вика да го кача, иначе сигурно и сам би се справил. Гледам че като е много жега обикновено пада, явно се върти много, повече отколкото да предвиди че леглото има край и ще падне.

Как няма да му е жега? Август месец с чувал?!? Shocked

# 7
  • Мнения: 1 520
Е, говорим за летен чувал, все пак. Ти поне едно чаршафче на детето не слагаш ли на кръста? Rolling Eyes
Моето вместо заметнато с чаршаф спи с чувалче, което е толкова тънко и прозрачно, че едва ли го сварява от жега.

# 8
  • Мнения: 133
Веднага след като се научи да се преобръща през глава през нея. Беше малък така, че леглото му беше големичко за размера и вечер не падаше.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Миналата седмица. То и преди това не й беше кой знае каква преграда-прескачаше си като кобилка, за да се премести при нас. То и от голямото легло пада като талпа назад, така че махнахме решетката и за сега няма контузии.

# 10
  • Мнения: 1 263
Когато беше на 1г. и 9-10м, след прекарана ангина. По време на болестта я взех в нашето легло, за да й следя температурата и като свикна така после беше невъзможно да я сложа в кошарата с решетките Confused Не пада от леглото...при нас проблемът е, че си взима възглавницата и завивката и се примъква на нашето легло.... Според мен 3 г е дори късно. Все пак е голямо дете. Когато може само да сяда и става от столче и да слиза без проблем от фотьоил или диван, може и без решетка вече Wink

# 11
  • Мнения: 7 474
На около 3,6г. и не е падала. Може би ,защото спеше в чувал и не се е мятала по леглото  newsm78 Сега подпирам един стол за всеки случай.

# 12
  • Мнения: 1 187
Ами още не съм я махнала (на 2 г10 м е) Махала съм й я за известно време, но тя много се върти и ме е страх да не падне. Затова пак й я слагам. Така е по-удобно и за двете. Иначе в яслата спи без решетка.  Grinning

# 13
  • Мнения: 910
От 2месеца ,т.е. беше на 1г. и 9м. когато поиска да спи на ъгловото легло,досега е падала само веднъж,но за всеки случай съм сложила един стол.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 848
На година и нещо, в момента в който започна да я прескача. Сложихме една дъска в ролята на протектор каквито по принцип слагат на детските легла.

Общи условия

Активация на акаунт