Как завърши филмът след полунощ по БТВ?

  • 433
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Доспами се  и не успях да го изгледам, дори началото не му хванах, но доста ми хареса,
дано накй от вас го е догледал до края

# 1
  • Мнения: 1 520
Ти само в средата ли беше будна?

П.П.  Извинявай,ама ми стана смешно като прочетох.   Heart Eyes

Иначе по темата буквално - не мога да помогна. Аз отмърках още към 23 часа.

# 2
  • Мнения: 2 212
Ако имаш предвид този, който мъжът изостави жена си с трите деца заради друга, аз съм го гледала наскоро по Холмарк и какво става, тя се запознава по-нататък с един лекар, в който се влюбва и той в нея, мъжа й впоследствие се разделя с любовницата му щото нещо не можеха да се разберат и искаше да се върне при жена си...и тя тъкмо беше омекнала и аха да склони и разбра, че той е казал на големия им син, че заради него не е успял да завърши право и да се реализира и тогава тя осъзна, че не го обича и не иска да се върне при него....а вече и се чувстваше добре сама с децата и нали започваха да стават нещата и с този лекаря...И най-накря мъжа й изпадна в депресия и щеще да се самоубива, но тя и децата отидоха там в един мотел, където беше той и успяха да го спасят и така тя му каза, че каквото и да е станало и да става той ще си остане баща на децата и, а един вид тя ще си е с този лекаря...И накрая тя с трите деца посрещнаха изгрева на покрива им там и малкото момченце преодоля това, че се идентифицираше със зайче и свали заешкия костюм и изобщо хепи енд...

Тази вечер пак след полунощ ще дават хубав филм "Момичето на Джони", засичала съм малка част от него и смятам да го изгледам целия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт