Какво ще си пожелаете ако хванете златна рибка?

  • 1 760
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334

Какво ще си пожелаете вие ако хванете златна рибка?
Силиконов бюст, богат любовник,пари или царски палат newsm49 ?!
Вие сте............

# 1
  • Мнения: 27 524
Здраве!!!

# 2
  • Мнения: 5 103
Ако имам право на 3 желания
-Здраве
-Много, много щастие
-Пари Embarassed

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да се навие мъжът ми за бебе Praynig baby_neutral Laughing.Да сме живи и здрави, щастливи...такива неща.

# 4
  • Мнения: 7 474
Здраве
Пари

..а още може ли newsm78

# 5
  • Мнения: 2 495
 newsm78
Най-вече здраве

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да сме живи,здрави и щастливи ние, и всички около нас. Може да е клише, но точно това бих си пожелала. И трябва да споделя, че доста често съм мислила по въпроса/ само че за вълшебна пръчица Wink/.
 Е, минавало ми е през ума да си пожелая да се сбъдват всичките ми желания Grinning, но тогава първото нещо пак щеше да бъде "клишето".

# 7
  • Мнения: 5 370
Искам второ детенце.....много.
Да бъде също такъв сладур като евентуалния си батко и да имам същите финанси и възможности да го отгледам.
И ако може-една мъничка къщурка с дворче.
Другото е живи и здрави само.

# 8
  • Мнения: 465
Здарве за цялото ни семейство Hug

# 9
  • Мнения: 221
здраве, пари и по-добър живот

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз искам второ, че и трето дете. Искам и мъжът ми също да иска това Grinning. На мнение съм, че в къща с много деца е по-весело.

# 11
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Здраве, world peace  Laughing и ако може, по-често да ми се хваща на въдицата златната рибка.

# 12
  • Мнения: 191
Скоро точно за това си мислехме седна моя приятелка,ако имахме тази възможност какво бихме си пожелали.Оказа се ,че три не стигат до никъде!!! newsm781.Да сме здрави.2.Да няма войни.3.Да имаме пари........Ами кой ще ми изпълни желанието да имам супер физика,коса,вкус, ум,находчивост и.......дрън...дрън...дрън?Добре ,че няма златна рибка щот голям зор ще падне да мисля!!! smile3506

# 13
  • Мнения: 2 253
да остареем с мъжа ми в  прилично здраве и хармония Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 490
Да си върна бебето и да си запазя семейството Cry

Общи условия

Активация на акаунт