Ендокринолог?

  • 9 151
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 243
Пускам темата в "Клюкарника" с ясното съзнание, че не е за тука, ама пък тук има най-големи шансове да я видят повече хора.

Моя много близка има проблем с щитовидната жлеза и се е юрнала към София по специалисти. Проблемът е, че са я насочили към някакво светило, проф. Лозанов, който освен че е пенсионер (т. е. приема само на частно), явно няма мярка, и сега я кара да направи пълни изследвания и на децата си. Срещу 200 лв. на дете. Тя, като всяка майка, е готова на всичко, но тази сума й се явява сериозен проблем.

Та затова търся съвет, препоръчайте ми ендокринолог от София, който все пак да работи с Касата. Въпросният лекар й е препоръчал схема на лечение, на хранене и т.н. съвсем различна от това, което са й дали докторите в СтЗ. И тя вече се чуди на кого да вярва.

Ако някой има впечатления от подобен род специалисти, ще съм благодарна за всякаква информация.

# 1
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз също имам проблеми с щитовидната жлеза от близо 10 години. Провеждам си успешно лечението и нямам никакви проблеми. От толкова време ходя само при един и същ ендокринолог който ми откри и гушата. Д-р Каменов-приема с направления от здравната каса в Медицински център Лора на ул. Позитано 10. тел.980 80 65 - за справка кога е на работа. По принцип работи в Медицинска академия, но там приема само платено., и затова и не е всеки ден в МЦ Лора а два пъти седмично за по няколко часа. Много съм доволна от него страхотен е и като лекар - специалист и като човек!
 Close-mas:

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: irka
Аз също имам проблеми с щитовидната жлеза от близо 10 години. Провеждам си успешно лечението и нямам никакви проблеми. От толкова време ходя само при един и същ ендокринолог който ми откри и гушата. Д-р Каменов-приема с направления от здравната каса в Медицински център Лора на ул. Позитано 10. тел.980 80 65 - за справка кога е на работа. По принцип работи в Медицинска академия, но там приема само платено., и затова и не е всеки ден в МЦ Лора а два пъти седмично за по няколко часа. Много съм доволна от него страхотен е и като лекар - специалист и като човек!
 Close-mas:


Аз ходих при него.Бях бременна в 7 месец ,ходех на консултации в МЦ"Лора"на Ботев и от там ме пратиха при него с направление.Взе ми 24лв. за преглед на ехограф и ми каза че нищо ми нямало.А мойте симптоми си продължават!!!!!!! Close

# 3
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Цитат на: irenka
Цитат на: irka
Аз също имам проблеми с щитовидната жлеза от близо 10 години. Провеждам си успешно лечението и нямам никакви проблеми. От толкова време ходя само при един и същ ендокринолог който ми откри и гушата. Д-р Каменов-приема с направления от здравната каса в Медицински център Лора на ул. Позитано 10. тел.980 80 65 - за справка кога е на работа. По принцип работи в Медицинска академия, но там приема само платено., и затова и не е всеки ден в МЦ Лора а два пъти седмично за по няколко часа. Много съм доволна от него страхотен е и като лекар - специалист и като човек!
 Close-mas:


Аз ходих при него.Бях бременна в 7 месец ,ходех на консултации в МЦ"Лора"на Ботев и от там ме пратиха при него с направление.Взе ми 24лв. за преглед на ехограф и ми каза че нищо ми нямало.А мойте симптоми си продължават!!!!!!! Close


По принцип ехографа се заплаща при ендокринолог като ходиш не е към здравната каса!  А защо не отидеш след като си родила вече? По-лесно се диагностицират нещата след като хормоните от бременността и раждането са се "успокоили" така да се каже!?

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сега с малката сме самички и нямам много време,но при възможност ще отида.И ти доволна ли си от него?

# 5
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Цитат на: irenka
Сега с малката сме самички и нямам много време,но при възможност ще отида.И ти доволна ли си от него?


Аз специално съм много доволна от него! Освен проблемите с щитовидната жлеза той ми откри съвсем в "зародиш" така да се каже защото нямах никакви симптоми от които да се оплаквам - аденом на хипофизата - пролактином - заболяване от което в повечето случаи трудно се забременява а аз след лечение назначено от него забременях, износих спокойно, родих и 10 м. след раждането и направени от него изследвания - лежах в Медицинска Академия заради тях- се установи, че аденома ми е изчезнал  Shocked  което се случва много рядко, но при мен бе факт! thumbsup  Освен това винаги се е държал много човешки с мен а и не само с мен в болницата забелязах, че го прави с всички пациенти! Лежала съм в Медицинска академия 3 пъти за тези 10 години - винаги при него. Незнам какви са ти впечетленията от него? Малко е припрян, винаги бърза, но това е така защото винаги има много пациенти които го търсят.
Не искам да му права реклама, нито да го превъзнасям. Разбира се, че за всеки лекар сигурно има както хубави така и неприятни слухове, но лично за мен през тези години той е бил лекаря на когото съм се доверявала напълно за всичко!
Успех!  Close-mas:

# 6
  • Мнения: 3 042
Мнение за конкретен софийски доктор не мога да дам, аз съм ходила във Варна при д-р Богданова в Курортна когато бях бременна, с направление, прегледът е безплатен, както и изследванията за хормона, както и ехографа.

Общи условия

Активация на акаунт