В колко часа ставате сутрин?( може да е и петъчна тема :))

  • 5 194
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Тази тема съм я пускала и преди Whistling но отново съм станала в тъмни зори (както всяка сутрин) и самотно сърфирам из форума, докато всички вкъщи спят.
Вие кога се събуждате?
А кога ставате от леглото?
И ако има разлика от момента на събуждането, до момента на ставането, с какво я запълвате? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 924
хм,май съм най-ранобудната тук:)
Всяка сутрин ставам в 6.Моментално след като звънне будилника. Никога не съм се излежавала в леглото ,защото така пак ще заспя и няма да мога да си изпия кафето на спокойствие:)
А така рано ,рано имам време за себе си. Предпочитам да не си доспя,/снощи примерно се прибрахме в 1/, но деня да го започна с настроение:)

# 2
  • Мнения: 7 186
Обичам да спя до късно, ама не ми се е случвало отдавна. Малкия ме събужда към 8 всяка сутрин. smile3507 Докато го оправя вече съм се разсънила и сядам на компа. Simple Smile

# 3
Ставам по това време като ме дигне детето с думите "месенцееее".Преди него ставах към 9,00ч. и се чувствах наспана.Сега съм вечно недоспала

# 4
  • Мнения: 494
хм,май съм най-ранобудната тук:)
Всяка сутрин ставам в 6.Моментално след като звънне будилника. Никога не съм се излежавала в леглото ,защото така пак ще заспя и няма да мога да си изпия кафето на спокойствие:)
А така рано ,рано имам време за себе си. Предпочитам да не си доспя,/снощи примерно се прибрахме в 1/, но деня да го започна с настроение:)
Peace
Ако стана по- късно от 8 .00 ,което много рядко се случва все едно че ми е минал половиният ден .

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ставам в 6 сутринта, храня бебето и мога да си изпия кафето и да се изкупя спокойно. Ако пропусна тази възможност, целия график на деня се измества.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
7-7:30ч.
Сама се будя... цялата къща е тиха.
Хубаво е  Party

# 7
  • Мнения: 824
Даааааааааааааа и аз рано ставам към 7 ooooh!.И това ми е времето, когато мога да остана сама и да си чета тук, и да пия спокойно кафенце Hug

# 8
  • Мнения: 476
Ставам, тогава когото малкият се събуди - към осем часа. Имам чувството, че откакто съм родила не съм се наспала, не съм изпила едно нормално кафе, не съм изпушила една цигара спокойно, без бързане.

# 9
  • Мнения: 5 103
Ако беба ме остави да спя , спинкам до 11, но уви днес не е такъв ден.
Много съм поспалива.

# 10
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
През седмицата ставам в 7,00
Иначе в почивните дни, ставам когато се събуди малкия понякога може и в 10 ч. да е Peace

# 11
  • Мнения: 221
в делчниен ден ставам около 7
иначе в събота и неделя спя "повече"- до към 8
цял живот съм ставала рано и така съм свикнала..
един единствен път през живота си съм спала чааак до 10 часа

# 12
  • Мнения: 6 902
7-7:30, защото в тези жеги  гледам по-рано да изляза с кучето. Иначе преди ставах към 8-9. Не обичам много да се излежавам и когато съм сама не го правя.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ставам в 6 ч. всеки ден.  ooooh!

Днес "биологичният" часовник пак в толкова ме събуди, но понеже е почивен ден си поспах до 9.30 ч.

# 14
  • Мнения: 2 495
Различно...Когато съм първа смяна, ставам в 6:30, хахаха даже мъжо ме бъзика,че ставам като войник, щото като звънне алармата и веднага съм в хоризонтално положение, а той миличкият обича да се излежава поне 15 минути.Иначе като съм втора смяна обичам да си поспивам, но ставам горе-долу към 10 часа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт