Къде е м-н "Капчица" в Пловдив (за детски обувки)?

  • 7 735
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Някой знае ли къде е преместен магазин "Капчица"? Преди беше на "Иван Вазов"...

# 1
  • Мнения: 242
Зад бившето кино Космос.Като застанеш с лице пред киното от дясната страна има уличка.Тръгваш по нея,магазина е на края от лявата страна.Дано съм обяснила добре.

# 2
  • Мнения: 242
Сега говорих с една приятелка за магазина,които ти обясних.Та тя каза,че в него обувките са на Добрич за износ и Капчица.А магазина на И.Вазов още си съществувал.Поне тя така каза,дано съм ти помогнала.

# 3
  • Мнения: 95
Благодаря за информацията! Тия дни ще отида да го намеря този до кино Космос. А на Иван Вазов бях преди 3-4 дни и жена от съседен магазин ми каза, че съвсем скоро са преместили Капчица оттам, но не знаеше новия адрес. В друг магазин ми казаха (пак там срещу АГ-то на Иван Вазов), че досега са продавали обувките на Капчица, но отсега нататък ще зареждат от друга фирма- след 20.08.
Още веднъж благодаря   Gerganab, много ми помогна   bouquet

# 4
Здравейте Wink
Искам да си дам мнението за Капчица. А то е че имат голям избор на обувки и за най капризните майки. Лично на мен ми харесват и смятам и тази зима да обуя децата си с тях. Имам координатите им в Пловдив ,ако има интерис  ще ви ги дам.
Една доволна Майка Joy

# 5
  • Мнения: 95
vrab4e74, ако имаш координати- давай ги! Скоро ще купуваме есенните обувки, че със сандалки вече е хладно, а откакто проходи бебокът, все сме по парковете. Разбрах, че Капчица ще правят магазин някъде на пешеходния мост, но още незнам със сигурност...

# 6
napravo tazi ve4er 6te ti pratq 6efovete tuka
naistina tam 6te ima magazin no o6te ne e gotov o4akvai gi 6te ti otgovorqt samite te Wink ima nadejda spoko;)

# 7
Здравейте на всички, които се интерисуват от обувките на "Капчица"! Благодарим Ви  за хубавите отзиви и лоялността към нас. Благосдарим Ви, че сте наши постоянни клиенти!
 Поради големия интерес към нашите обувки, ние като собственици на марка "Капчица": сме длъжни да Ви съобщим, че на този етап нямаме специализиран магазин. Двата магазина, които бяха на ул."Иван Вазов" не бяха наша собственост. Поради не лоялни фирмени отношения се наложи да ги освободим. В момента там се продават обувки, които ние не гарантираме за тяхнот качество, а сегашните собственици  Ви манипулират и с подобното обзавеждане, което доста прилича на нашето.
 В момента си търсим обект на подходящо място, което да е удобно и достъпно за всички. Ако някой има нещо в предвид ще му бъдем благодарни.
 Надяваме се за зимният сезон да сме отново заедно. Не забравяйте, че всяка година участваме на "Коледният базар" в Панаирни палати (палата №8 ет.2).
 Утре вечер ще Ви информираме за магазини, които продават обувки на фирма "Капчица" и там ще можете да намерите част от нашата есенна колекция.
 Ще поддържаме за напред контакт в този чудесен саит.
 Още веднъж Ви благодарим!!!

# 8
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте на всички, които се интерисуват от обувките на "Капчица"! Благодарим Ви  за хубавите отзиви и лоялността към нас. Благосдарим Ви, че сте наши постоянни клиенти!
 Поради големия интерес към нашите обувки, ние като собственици на марка "Капчица": сме длъжни да Ви съобщим, че на този етап нямаме специализиран магазин. Двата магазина, които бяха на ул."Иван Вазов" не бяха наша собственост. Поради не лоялни фирмени отношения се наложи да ги освободим. В момента там се продават обувки, които ние не гарантираме за тяхнот качество, а сегашните собственици  Ви манипулират и с подобното обзавеждане, което доста прилича на нашето.
 В момента си търсим обект на подходящо място, което да е удобно и достъпно за всички. Ако някой има нещо в предвид ще му бъдем благодарни.
 Надяваме се за зимният сезон да сме отново заедно. Не забравяйте, че всяка година участваме на "Коледният базар" в Панаирни палати (палата №8 ет.2).
 Утре вечер ще Ви информираме за магазини, които продават обувки на фирма "Капчица" и там ще можете да намерите част от нашата есенна колекция.
 
Ще поддържаме за напред контакт в този чудесен саит.
 Още веднъж Ви благодарим!!!
Утре вечер мина,чакаме инфо,че времето захладня Laughing
Всъщност,до склада на ТСМ на Кукленско шосе,няма ли склад на Капчица newsm78.Нещо ми се струва,че съм виждала там като табела newsm78

# 9
  • Мнения: 959
Има склад,но само на едро продаваха пролетта.

# 10
  • Мнения: 23
А в София къде има магазин с повечко обувки на Капчица. И аз съм от доволните майки.  Peace

# 11
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
А в Русе или Варна?

# 12
ПЛОВДИВ:
ВисВиталис
бебешкият нагазин на входа на Евмопия
Рум Дружба
комплекс Сани (Тракия)

РУСЕ:
бившият магазин Добрич
маг. Слънчо
кмплекс Ялта

ЗА СОФИЯ КОНКРЕТЕЗИРАИТЕ СЕ В КОИ КВАРТАЛ ЖИВЕЕТЕ ЗА ДА ВИ НАСОЧИМ

И СЕГА НАИ ХУБАВАТА НОВИНА Е ЧЕ НА 15 ОКТОМВРИ ЩЕ СЕ ОТКРИЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЕН МАГАЗИН НА "КАПЧИЦА" В ПОДЛЕЗА НА ТРИМОНЦИУМ

# 13
  • Мнения: 23
За София да уточня - Центъра, Слатина, Левски. Но ако няма там кажете къде има ще го издирвам. Мерси предварително.

# 14
  • Мнения: 95
И СЕГА НАИ ХУБАВАТА НОВИНА Е ЧЕ НА 15 ОКТОМВРИ ЩЕ СЕ ОТКРИЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЕН МАГАЗИН НА "КАПЧИЦА" В ПОДЛЕЗА НА ТРИМОНЦИУМ

Еее, браво! Наистина хубава новина, честито и успех на новото място!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт