Отразява ли се зле пътуването на бебетата?

  • 585
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Здравейте майчета,
Моя бебок е на 4 месеца и половина.Още нямаше два,когато го водих на гости на баба му в Добрич,после на почивка на Балкан,миналата седмица за уикенда в София,а след десетина дни на сватба в Родопите...малък пътешественик.
Аз лично не съм забелязала пътуването да му влия някак ,си обикновено спи,кокори се нещо.Аз кърмя на поискване и не е проблем винаги,когато е гладен да си цокне детето.
Всъщност не се бях и замисляла много,докато вчера една приятелка се изказа много осъдително,че все пак е малко дете... newsm78
Вие как мислите?

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 12:33 от jkaterina

# 1
  • София
  • Мнения: 2 431
Моето бебе не е от най-примерните повреме на път, омръзва му в кошницата за кола и се нала да го държа на ръце. До морето спа много малко не повече от час, през останалото време гледаше или мрънкаше. а когато смени обстановката е много нервна.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 740
Сама можеш да прецениш отразява ли му се някак пътуването. На "приятелски" мнения аз не се поддавам.
Според мен смяната на климата действа добре на децата, поне за моята Дияна е така.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 883
Според мен си зависи от детето и неговата лична поносимост към пътуванията.
Моят син не издържа на продължително пътуване, става му лошо, понякога повръща, затова аз избягвам максимално да пътуваме през деня, ако става въпрос за много километри. Ако нямате подобен проблем, касетка с хубави детски песнички, независимо от възрастта на детето и любими играчки, ще направят пътуването поносимо, даже приятно.

Общи условия

Активация на акаунт