Смесването на различните мазила за тяло Vichi и други

  • 443
  • 4
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Имам предвид следното - след антицелулитна и стягаща терапия при масажист, мога ли да се мажа с гела Lipocure на Виши newsm78. Питам, защото по време на масажа ми слагат три различни продукта и до вечерта не трябва да ги отмивам /даже и ако спя с тях още по-добре/. Масажистът ме посъветва да не мажа друго, за да не се неутрализират съставките им.
Но аз вчера си купих гела на Виши  и ми е голям мерака да се наплескам с него Mr. Green, а и за две седмици намамлявал целулита Thinking /поне така пише, де/.
Та вие какво мислите по въпроса и какво ще ме посъветвате  newsm78

# 1
  • Мнения: 13 512
Това,което пише - не е вярно, така че не го ползвай докато ти трае другата терапия.Като свършиш с масажите,можеш да опиташ всичко останало. Успех в неравната борба с целулита!

# 2
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Това,което пише - не е вярно, така че не го ползвай докато ти трае другата терапия.Като свършиш с масажите,можеш да опиташ всичко останало. Успех в неравната борба с целулита!
Добре, няма да се мажа. Ама наистина ли няма никакъв ефект от този гел #Cussing out, само дето дадох 45 лева за него #2gunfire.

# 3
  • Мнения: 13 512
Може да има някакво леко заглаждане на кожата, но това е само докато се мажеш!Не очаквай да  ти изчезне целулита с него

# 4
  • Мнения: 5 317
Масажистът ме посъветва да не мажа друго, за да не се неутрализират съставките им.
Послушай масажиста. Peace

Общи условия

Активация на акаунт