Как реагирате, когато целуват детето ви по лицето?

  • 2 316
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 821
Имам предвид разни познати, които се навеждат и целуват по бузата да кажем...ей избеснявам ви казвам..честно Twisted Evil. Имам една просто позната, която се навежда и целува дъщеря ми. Досега 2 пъти вече, като имате предвид, че и двата пъти и казах ако обича да не го прави...Другия път няма да съм толкова любезна Close
А е млада жена...и детенце има Crazy
Случвало ли ви се е? И само аз ли не одобрявам такива действия?

# 1
  • Мнения: 3 367
не ми се е слу1вало с "познати";не е прието май,не съм се замисляла..
 ситерката и я целува,и то много близо до устата,но това е характерно за тяхната култура и не искам да споря(дамата е пакистанка);
близки приятели ги гушкат и целуват много,не ми пре1и,даже обратно-радва ме;

 

# 2
  • Мнения: 5 468
Никак не реагирам. Целуват я и толкова. А и тя самата се натиска, дори не дава буза за целувка, а целува в устата Confused.

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за тукашните оби4аи е задължително целуването, но мойта малката не дава  и става много конфузно, с много излизания от положението и словесни извинения! то и аз гледам да не се целувам с гости и познати, но стискам зъби и така, не мога да пренебрегна традициите! баба й например я смята за лошо възпитана и нелюбезна и като й го каже, гледай какъв балкански инат има насреща си после!много проблеми съм си създавала по улиците заради това, особено на непознати, налитащи като мухи на нея и на мене!оуф, трябва да свикна ве4е, май!

# 4
  • Мнения: 15 619
Никак нямаше да ми е приятно /той е на 6 години/, но когато беше бебе май нямаше такива ситуации. Мисля, че те като не се сещат, ще трябва ти да им напомняш, че това е малко човеченце, а не кукла: да си държат бацилите, вирусите и всичко останало за себе си.

# 5
  • Мнения: 2 821
Имах предвид точно познати да целуват детето....ако са близки приятели или роднини няма проблем, макар че като цяло го считам за не особено хигиенично...
мама и тати обаче може Mr. Green

Никак нямаше да ми е приятно /той е на 6 години/, но когато беше бебе май нямаше такива ситуации. Мисля, че те като не се сещат, ще трябва ти да им напомняш, че това е малко човеченце, а не кукла: да си държат бацилите, вирусите и всичко останало за себе си.
такова е и моето мнение

# 6
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Никак нямаше да ми е приятно /той е на 6 години/, но когато беше бебе май нямаше такива ситуации. Мисля, че те като не се сещат, ще трябва ти да им напомняш, че това е малко човеченце, а не кукла: да си държат бацилите, вирусите и всичко останало за себе си.
smile3521

# 7
  • Мнения: 1 014
Ужасно ми е неприятно!

# 8
  • Мнения: 2 768
за тукашните оби4аи е задължително целуването, но мойта малката не дава  и става много конфузно, с много излизания от положението и словесни извинения! то и аз гледам да не се целувам с гости и познати, но стискам зъби и така, не мога да пренебрегна традициите! баба й например я смята за лошо възпитана и нелюбезна и като й го каже, гледай какъв балкански инат има насреща си после!много проблеми съм си създавала по улиците заради това, особено на непознати, налитащи като мухи на нея и на мене!оуф, трябва да свикна ве4е, май!

И аз се сблъсках с такива обичаи тази година в Турция! Laughing Който я види малката, директно я вдига и хубаво нацелува! Ами нищо не можехме да направим, като си в Рим, прави като римляните...

# 9
  • Мнения: 1 427
Случвало се , макар и рядко, не толкова близки хора да целунат Йоана.Не правя драма от това.

# 10
  • Мнения: 5 790
Правя забележка на секундата. Дори не разрешавам да я пипат по лицето, особено когато разни лелки започнат да я щипат и да викат: "Ау, какви хубави бузки!". Казвам директно, да не я пипат, особено по лицето.

# 11
  • Мнения: 465
Не ми става хубаво определено, но се случва..

# 12
  • Мнения: 625
Ей как мразя такива целувачи CloseНаправо ме вбесяват.да не говорим ,че е адски грозна гледка.Аз като собствената майка на детето си гледам да се въздържам постоянни целувки,пък как да ги разбера едни такива баби с тракащи зъби???

# 13
  • Мнения: 4 668
Никак не реагирам , защото просто не разрешавам  Naughty
Ако видя , че някой се залети да го целува директно казвам - не пипайте детето ако обичате  ... и толкова .
Да се сърдят ако искат , все ми е тая ...

# 14
  • София
  • Мнения: 39 761
Не обичам да целуват Дияна. На много малко хора позволявам това.

Общи условия

Активация на акаунт