За пъпки от комари

  • 8 993
  • 16
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте, дали може нещо да се направи по следния проблем:
нахапани са ми краката от комари и изглеждат ужасно; в понеделник заминавам на море; има ли нещо, с което да мога да ги успокоя по-бързо, да завехнат и да не си личат толкова?
Мерси предварително за вашите съвети!

# 1
  • Мнения: 202
Ние ползваме така нареченото "виетнамско чудо". Продават го в аптеките. Малка, червена кутийка. Много ни помага.

# 2
  • София
  • Мнения: 194
Привет, аз пък ползвам фенистил гел... от аптеката ми го препоръ4аха,
но няма да мине за 1-2 дни Sad
 Не си струва да си разваляш настроението , заради едни пъпки... Знам че не е приятно, но няма как.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Сложи си паста за зъби на всяка пъпка. Няма да усетиш как ще спрат да те сърбят и ще изсъхнат бързо. Можеш докато си си вкъщи или през нощта да стоиш така. Peace

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мерси за съветите.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 550
И се мажи с нещо като излизаш за да не те хапят комарите  Peace

# 6
  • Мнения: 193
пробвай с "цинкова маз" - евтино и ефикасно . не само за пъпки от комари, но и от бълхи и ... други подобни алергични реакции на кожата.

# 7
пробвай с "цинкова маз" - евтино и ефикасно . не само за пъпки от комари, но и от бълхи и ... други подобни алергични реакции на кожата.
това дали ще ми помогне да залича пъпкита на моята дъщеря.цялата е нахапана и искренно се надявам да не останат белези.

# 8
  • Мнения: 193
пробвай с "цинкова маз" - евтино и ефикасно . не само за пъпки от комари, но и от бълхи и ... други подобни алергични реакции на кожата.
това дали ще ми помогне да залича пъпкита на моята дъщеря.цялата е нахапана и искренно се надявам да не останат белези.
да. бъди сигурна.  моята дъщеря беше нахапана от нещо в градината, което се поду и беше станало доста голямо. за няколко дни се поуспокои и изчезна нацяло. мажеь я сутрин и вечер.

# 9
  • Мнения: 1 205
Аз ги мажа с т.н. "Маданско чудо" в аптечните мрежи се предлага като мехлем Витасин.
За всякакви кожни истории го ползвам и има чудесен ефект.

# 10
  • Мнения: 2 672
някъде ми се върти ,че четох-  натъркване с магданоз newsm78

# 11
само че пъпките на дъщеря ми са отдавна .останали са като петна по краката.как да се справя?

# 12
Купи си от аптеката S.O.S около 2.50 е специялно за ухапване от комари.За 1 вечер и пъпките ще спаднат Peace

# 13
  • Мнения: 7 474
Купи си от аптеката S.O.S около 2.50 е специялно за ухапване от комари.За 1 вечер и пъпките ще спаднат Peace

Действа безотказно! Peace

# 14
Купи си от аптеката S.O.S около 2.50 е специялно за ухапване от комари.За 1 вечер и пъпките ще спаднат Peace
Flutterблагодаря ви супер сте още утре ще го пробвам!!!!!а как се справяте с растройството при хлапетата?моето не иска да пие никакви прахчета и винаги е разстроен/от една седмица насам/

Общи условия

Активация на акаунт