Защо сладкарниците не правят резервации?

  • 621
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Опитвам се да намеря сладкарница, в която да резервирам 4 маси за празнуване на рожден ден, засега без успех.
Политиката им била да не правят резервации. Защо питам аз?
Поръчана при тях торта + напитки по-малко от 100лв няма да излезе. В "Теа" в Изток предлагат и марков алкохол - там цифрата би била двойна - е те толкова ли изкарват за 1 час от 4 маси? newsm78
И сега остават още 3 дни да намеря сладкарница с управител с бизнес мисъл, а не с политика.

# 1
  • София
  • Мнения: 377
Skyline newsm10 Виж и на страницата им : http://www.skylinecakes.com/

Правихме РД-то на малката миналата седмица при тях - останах много доволна - и от тортата и от яденето и от обслужването. Всичко ни излезе 115лв. - вярно, че хората не си поръчаха алкохол / беше в 11 сутринта / , за 18 човека, а тортата още я ядем Grinning Резервация си направихме доста по рано, но казаха, че ако е свободен деня няма проблем и да е до няколко дни предварително. Само за детската торта мисля, че се чакаше повечко... Ние бяхме в сладкарницата в Св. Троица, имат още една и в Лозенец. Тази в Св. Троица е с градина и има люлки и място, където да си играят по-големи дечица.

# 2
  • Мнения: 952
мдааа и аз останах разочарована от нашата сл-ца Неделя защото исках там да правя рожд.ден на малкия но уви...такава им била политиката  #Cussing out егати политиката те си мислят че докато трае мероприятието ще се пият основно кафета от мамите и безалкохолни и някое друго коктейлче а  ще се стои най малко 3ч, а ако пуснат масите на свободна консумация ще направят по голям оборот Rolling Eyes Това според мене е много грешна политика защото за рожд.ден на малкия оставих солидна сума за кратко време ама кой ме пита Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт