Кана Брита от 4 месеца - рано ли е?

  • 560
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 595
Ставаме на 4 месеца и се чудя мога ли да давам вода от кана Брита без да е преварена или е още рано
също съм чувала за филтър на самата чешма ама не съм виждала и се чудя по-добър ли е от Брита и от къде се купува абе дай те някакви идеи моля
Благодаря ви  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 790
Според мен е рано още да му даваш, но сама прецени!
Вносителите на Брита внасят тези филтри за чешма. Същата фирма е.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Рано е, до 1 г. се преварява (съвет на нашето GP)

# 3
  • Мнения: 595
Вносителите на Брита внасят тези филтри за чешма. Същата фирма е.
Значи тогава няма разлика...
то и на чешмата...........
не ми се вижда удобно щото и мия на нея..........
благодаря за отговорите!!!

# 4
  • Мнения: 240
Аз ползвам брита от самото раждане но преварявам водата.Доволна съм от каната , дори преварена водата на дъното остават разни прашинки и боклуци.

# 5
  • Мнения: 5 299
Аз мисля, че може.

# 6
  • Мнения: 476
Не съм преварявала. Ползвам кана Брита от деня на раждането. Синът ми е роден в щатите и това беше по съвет на педиатър там.

# 7
  • Мнения: 260
Филтрите на Брита поемат варовика който е разтворен във водата.
Каните са за домашна употреба, а тези които се монтират на водопровода са професионални, за кафе-машини и други.
Има филтри с активен въглен които поемат евентуално вредни химикали, които може да са разтворени в водата.
И двата вида филтри обаче не могат да премахнат бактерии и микроби, това става единствено с преваряване на водата.

# 8
  • Мнения: 160
BRITA ползвам от самото раждане на детето,като я  преварявах водата до  навършване  на 6 месеца,после  директно от каната

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз ползвам кана BRIТA и преварявам. Смятам да го правя до годинката. Peace

# 10
  • Мнения: 2 274
  И аз някъде до годинката преварявах водата от Бритата, а после започнах да му давам непреварена вода от каната! От 7 - 8 години сме с такава кана и съм много доволна! Peace

# 11
  • Мнения: 1 999
Ползваме кана Брита, но все още преварявам водата от нея за бебка.

Общи условия

Активация на акаунт