Питанка за депилатоар при бременост /за интимни части/

  • 645
  • 7
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Та туй искам да знам. Ползва ли ли сте депилатоар за интимни части и таква марка. Интересувам се защото по принцип правя коло маска ама сега нали сме 2 в 1 та коло маска там не си правя а не ми се и бръсне. Та ще съм благодарна ако споделите кой какви депилатоари използва за интимни части.
Четох, че депилатоара на Вийт за интимни части бил хубав Rolling Eyes
А да и друг въпрос...след депилирането....нанасяте ли някакъв крем или  нещо друго?
Предварително благодаря.

Последна редакция: нд, 13 авг 2006, 22:24 от Хера

# 1
  • Мнения: 2 663
Моя позната ползваше вийт но въпреки,че беше бременна пак си мина на кола маска,защото ефекта не беше същия.
Аз също през бремеността си правех кола и дори много по-малко ме боля

# 2
  • Мнения: 154
Моя позната ползваше вийт но въпреки,че беше бременна пак си мина на кола маска,защото ефекта не беше същия.
Аз също през бремеността си правех кола и дори много по-малко ме боля
[/q
uote]       Peace

# 3
  • Мнения: 2 550
Херка, аз скоро се минах с депилатор Вийт на въпросното място  Mr. Green
Ами върши работа, но е все едно да го обръснеш, след няколко дни пак трябва да се депилираш.
От депилатора няма как да те боли  Mr. Green
И все пак кола маската е далеч по-ефикасна  Peace

# 4
  • Мнения: 214
Какви са ти съображенията да не ходиш на кола-маска?
За да избегна бръсненето в родилното бях на кола /изцяло/ една седмица преди да родя.
И не съм единствената, повечето ми приятелки го направиха преди раждането си.
Аз само с кола-маска си почиствам триъгълника /и през бременността/. Не съм имала проблеми от никакво естество. Peace

# 5
  • Мнения: 6 243
виши! мажеш и си 6!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
Според мен депилатоАра и бръсненето са едно и също...

Ако все пак решиш, отиди в аптеката и си купи някоя доказана марка, въпреки цената (Виши е добър избор)

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Херка, аз скоро се минах с депилатор Вийт на въпросното място  Mr. Green
Ами върши работа, но е все едно да го обръснеш, след няколко дни пак трябва да се депилираш.
То това е ясно...че след няколко дни пак ще съм на пангара...ама като, че ли по-лесно е да се намажа и избърша отколкото издупена в банята с огледало Mr. Green А след това понамаза ли се с нещо?
Emiliika не искам сега кола там....предпочитам да се депилирам Blush

Общи условия

Активация на акаунт