сърбят го ушите

  • 3 336
  • 5
  •   1
Отговори
Бебока го сърбят ушите,а преди това го боляха и му слагах капки фуроталгин.Доктора каза 4е няма ве4е възпаление.От какво може да го сърби?Даже ве4ер 4есто проплаква и като го по4еша спира

# 1
  • Силистра
  • Мнения: 288
Моят син е вече на 2 г., но от бебе все се чеше по ушите.
Питала съм  педиатърката, а тя ми отговаря, че било от топлото, била му дълга косата и все такива. И аз винаги съм се чудила от какво може да е, не е боледувал с ушичките, когато го питам дали го боли казва ми не, но постоянно се чеше. Какво ли е?

# 2
моята докторка каза 4е сега си открил ушите и си играе с тях затова ги 4еше.Представяте ли си?

# 3
  • Мнения: 393
Препоръчвам консултация с уши-нос-гърло. Вероятно се касае за гъбична инфекция, вследствие приложеното лечение. Това може да го установи единствено специалист.

# 4
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Най-вероятно са гъбички,посетете уши-нос-гърло.Мен ме сърбеше едното ухо,казаха ми да го мажа с Тридерм с клечка за уши,но за дете незнам,все пак се консултирай с лекар.

# 5
  • Мнения: 286
И моя син си дърпаше ушите, дори ги разрани. Взехме секрет и се оказа, че има стрептококи /да се чудиш откъде са се взели/. Почиствах с риванол, а раните пръсках с бивацин, и се оправи. Съветвам да изследвате секрет!

Общи условия

Активация на акаунт