Веселин Прахов и всички други деца-актьори

  • 15 635
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Спомняте ли си ги?Особено това момченце от "Куче в чекмедже".Интересно ми е какво стана с всичките тези момчета?Само за Иван Ласкин имам информация,а другите?

# 1
  • Мнения: 7 837
Митко Цонев пак си е в публичното пространство,но попрището му е друго.
Преди време гледах и едно интервю с едно от момчетата от "Таралежите се раждат без бодли", той е актьор и в момента.

# 2
  • Мнения: 302
Преди няколко години мъжът ми работеше заедно с Веселин Прахов във фирма за осветителни тела, който по-късно напусна и замина да работи в Испания. Вероятно още е там.
А Димитър Ганев  - Маляка от "Войната на таралежите" и др.  е адвокат.

# 3
  • Мнения: 2 161
Преди няколко години мъжът ми работеше заедно с Веселин Прахов във фирма за осветителни тела, който по-късно напусна и замина да работи в Испания. Вероятно още е там.
А Димитър Ганев  - Маляка от "Войната на таралежите" и др.  е адвокат.
Благодаря за информацията GrinningТочно тези двамата най-много ме интересуваха.

# 4
  • Мнения: 805
Илия Лингурски или Женя от " Васко Да Гама от село Рупча " е/беше  финансов зам. министър в жълтия кабинет.

# 5
  • Мнения: 2 212
Супер темичка, и аз наскоро това си мислех, големи сладури са били, особно Веселин Прахов с тези голеееми голеееми очи  Heart Eyes Димитър Ганев и аз го бях виждала скоро време, ама нищо общо няма с Маляка, беше така по-пълничък и пооплешивял, казвам го с най-добро чувство....но определено те са ми много на сърцето!
Интересно би ми било някой ако има повече инфо за Камен от "Войната на таралежите" - истинското му име е Морис Асса, много симпатичен младеж ще да е бил той навремето  Blush

# 6
  • Мнения: 2 161
Илия Лингурски или Женя от " Васко Да Гама от село Рупча " е/беше  финансов зам. министър в жълтия кабинет.

ето го,според Гугъл

# 7
  • Мнения: 326
Преди няколко години мъжът ми работеше заедно с Веселин Прахов във фирма за осветителни тела, който по-късно напусна и замина да работи в Испания. Вероятно още е там.
А Димитър Ганев  - Маляка от "Войната на таралежите" и др.  е адвокат.

Димитър Ганев - страхотно хлапе!!!! Любимецът ми ... Жалко, че като голям не е чак толкова очарователен.... Cry

# 8
  • Мнения: 441
А момчето, което играе Валери в "Рицарят на бялата дама"? И Спаска от същия сериал? Много са симпатични Simple Smile

# 9
  • Мнения: 326
А момчето, което играе Валери в "Рицарят на бялата дама"? И Спаска от същия сериал? Много са симпатични Simple Smile
Тодор Трънкаров (в ролята на Валери)  е АКТЬОР и Димитър Ганев - любимецът ми (в ролята на Тото).
 Какво беше.... „Аз съм късоглед и пея в хора.”

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Преди време имаше огромна статия в "24 часа" за доста от децата актьори със снимки ПРЕДИ и СЕГА. Много от чаровните малки сладурковци се бяха превърнали в не чак така симпатични мъже Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 393
Супер темичка, и аз наскоро това си мислех, големи сладури са били, особно Веселин Прахов с тези голеееми голеееми очи  Heart Eyes

Оох, да- това малко сладко дете с големи очи е направо невероятно - много ми е интересно как изглежда сега като мъж.  Wink

Аз също единствено знам за Иван Ласкин и също за Фори, пак от "Васко да Гама"- той работеше в БНТ, ако не се лъжа, оператор или нещо от сорта (това е инфо от преди 6-7 год. обаче).

Наистина е интересно какво се е случило с всички тези любими ни малки актьори.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 00:22 от MrsG

Общи условия

Активация на акаунт