Момчета, тормозят ли ви жените ви? (САМО ЗА МЪЖЕ!!!)

  • 2 735
  • 16
  •   1
Отговори
Питам ви, защото мен жената много ме тормози. Да не съм флиртувал с чужди жени ... да не съм изневерявал... да ми видела смс-ите, пък те не са за нейните очи ... да ми видела мейла, коя ми била писала и ми пратила снимка ... коя ми се била обаждала по телефона, пък като разбере, че ми се е обаждала някоя обожателка се сърди... На вас случват ли ви се подобни неща? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 451
Даже ме и биеше, остъй другото  #Cussing out

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
то тука май няма много мъже

# 3
Даже ме и биеше, остъй другото  #Cussing out

Съчувствам ти, приятелю, знам какво е в душата ти, мен са ме били само два пъти, ще оцелеем  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 451
Биеше е силно казано, посягала е. Малко ще и е трудно да ме набие, на килограми съм 2 пъти колкото нея  Joy

# 5
  • Мнения: 490
По голяма пързалка не бях виждала! Crazy

# 6
  • Мнения: 1 451
Няма лъжа, няма измама  bowuu

# 7
  • Мнения: 490
Няма лъжа, няма измама  bowuu

Не визирам теб , а автора на темата! Laughing

# 8
  • Мнения: 260
Скриваш се някъде, където жена ти не може да те стигне(под леглото, в гардероба), и започваш да командваш!  Joy

# 9
  • Мнения: 312
Скриваш се някъде, където жена ти не може да те стигне(под леглото, в гардероба), и започваш да командваш!  Joy


... на ракийка при комшията...  Wink

# 10
  • Мнения: 1 517
Или при комшийката...  bouquet

# 11
  • Мнения: 494
Питам ви, защото мен жената много ме тормози. Да не съм флиртувал с чужди жени ... да не съм изневерявал... да ми видела смс-ите, пък те не са за нейните очи ... да ми видела мейла, коя ми била писала и ми пратила снимка ... коя ми се била обаждала по телефона, пък като разбере, че ми се е обаждала някоя обожателка се сърди... На вас случват ли ви се подобни неща? newsm78


Малииииии ,откъде я намери тази жена ?Що и аз не съм като нея? newsm03

# 12
  • Мнения: 1 451
Или при комшийката...  bouquet

За захар  hahaha

# 13
  • Мнения: 1 517
Моя за памперси ходи там  Joy

# 14
  • Мнения: 8 917
Скриваш се някъде, където жена ти не може да те стигне(под леглото, в гардероба), и започваш да командваш!  Joy
smile3532 Да стане ясно все пак кой е мъжа у дома, нали  smile3521 smile3503 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт