промлеми с повръщането на път???

  • 2 667
  • 15
  •   1
Отговори
Мили майки, моята дъщеря е на две години . много рядко я возим в колата понеже още от бебе й става лошо. Преди две седмици прекара варицела и лекарите  ни посъветваха да я заведем на море. Тази седмица пробно решихме да я заведем с колата извън града ,но тя се спука от повръщане. Даите ми съвет как да я закараме до морето? Вашите деца ималили са такъв проблем? Чакам вашете отговори и съвети. Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 2 082
Когато тръгвахме за морето сложих една свещичка Вомакур,може и Вомитосхил.дадох през устата натриев цитрат,може и Диган и не и дадох да яде много-само когато спряхме да почиваме хапна малко .и така пристигнахме успешно,но миналата година  Sick  ooooh!

# 2
  • в баира
  • Мнения: 861
Вомитосхил и аз ползвах когато пътувахме към морето. Това са хомеопатични свещички.

# 3
  • Мнения: 468
Вомакур 40 - друго не ни спасява, свещички са, слагат се половин час преди пътуването, ако е по - дълго след няколко часа /4/ се поставя втора.

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 726
Натриев цитрат сироп според дозировката и никаква храна

# 5
  • София
  • Мнения: 245
Дай й COCCULINE - лекарството е хомеопатично. Дадохме го на племенницата, когато пътувахме за морето, защото на нея й става лошо при дълъг път. Не знам какво й дават техните по принцип, но от това лекарство се чувстваше отлично. Дадох от него и на дъщеря ми и оплаквания не съм имала нито на отиване, нито на връшане. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 917
Полезна тема - и Гери на път за морето повърна Sad

# 7
  • Мнения: 286
Момичета, а за седем месечно бебе стават ли тези лекаства - Вомакур, Вомитосхил, COCCULINE, за които говорите?

# 8
  • София
  • Мнения: 245
За съжаление изхвърлих листовката след като я прочетох и запомних това, което ми трябва, тъй че не мога да ти отговоря. Аз давам на дъщеря ми, но тя е на 3. Върти ми се в главата нещо за след 1г., но не съм сигурна.

# 9
  • Мнения: 2 839
Кокулина /COCCULINE/ може да се дава на 2 годишни, за по-малки не помня. Хомеопатично е, така че вероятно може.
Мисля, че това е най-добрия вариант, всичко друго което сте предложили действа на стомаха, а при пътуване проблема е от вестибуларния апарат. Кокулина влияе точно на него.
!!! Трябва да започнете да го давате в деня ПРЕДИ пътуването по схема, описана е в листовката.
На дъщеря ми по принцип и прилошава, Кокулина и помага. Но при нея не е в толкова тежка форма, че да повръща непрекъснато, така че не знам за по-тежки случаи дали помага.

# 10
  • Мнения: 3 929
Ще ти кажа следното по повод на това, че скоро обсъждахме в семейството този проблем. Изпитано средство е върху много деца и възрастни и с доказан ефект. Аз лично не съм го пробвала, защото забравих от бързане, но не ти пречи на теб, защото ни най-малко може да навреди. Просто сипваш малко сол върху пъпа и слагаш отгоре лепенка, за да задържи солта. Пробвай и сподели.

# 11
  • Мнения: 2 839
Какви са пак тия глупости, сега пък сол в пъпа.
Айде стига селски изпълнения.  Stop

# 12
  • Мнения: 3 929
Какви са пак тия глупости, сега пък сол в пъпа.
Айде стига селски изпълнения.  Stop

Diva, от опит глава не боли. Няма сега да спорим кое е селско и кое не, а нека да помогнем с каквото можем и знаем.

# 13
  • Мнения: 71
Какви са пак тия глупости, сега пък сол в пъпа.
Айде стига селски изпълнения.  Stop

За теб може да са глупости,но когато ние сме били деца е нямало хомеопатични свещички и майка ми именно по този начин постъпваше,за да не повръщам.А на мен от пътуване с кола,винаги ми прилошаваше  Naughty

# 14
  • Мнения: 286
Какви са пак тия глупости, сега пък сол в пъпа.
Айде стига селски изпълнения.  Stop

Diva, от опит глава не боли. Няма сега да спорим кое е селско и кое не, а нека да помогнем с каквото можем и знаем.

БОЛИ И ОЩЕ КАК ... smile3506

Общи условия

Активация на акаунт