Как реагирате, когато странични хора ви пипат корема?

  • 4 427
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 500
Говоря за бременен корем  Grinning
Срещат ме познати, приятели и хоп започват да ми пипат и милват корема? Или пък слагат ръка да пипнат рита ли, ми то си рита само когато то си иска, защо ще ритне точно в този момент? Роднините не го правят, защото ме познават  Mr. Green
На мен ми е страшно неприятно!
Това е позволено само на двете ми любими същества, но на никой друг! Намирам го за много лично и за това само мъжа ми и Цецо го правят!
Незнам хормоните ли са ми много, ама избеснявам!
А вие? При вас как е?

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 17:18 от AFRODDITA

# 1
  • Мнения: 393
Аз тези неща ги приемам съвсем нормално!  Rolling Eyes Дори ми става неудобно понякога, когато ми се радват в повече, защото не се чувствам с нищо по-различна от преди. А за коремчето: 1-во ме питат, но не мога да откажа.   Embarassed Утре идва една приятелка, която се е заканила, че докато бебо не я ритне, няма да си махне ръката от тумбака.  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Докато бях бременна, давах само на определени хора да ми пипат корема, но ако ми е неприятно на право съсках.  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
На мен определено ми беше много неприятно да ми пипат корема докато бях бременна (както сега не обичам да ми пипат детето). За мен това е толкова съкровено нещо, че не позволявах да ме докосват. Само таткото и още няколко много близки хора имаха "разрешително"  Wink.

AFRODDITA, не е от хормоните, до човек си е. И аз съм такава.  Simple Smile

Лека бременност и си пази корема от нахалници  bouquet

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 01:36 от Tatalina

# 4
  • Мнения: 2 907
Аз мразя някой да ми пипа корема без предупреждение бременна или не-бременна! Това е въпрос на възпитание! А и не само корема, ако съм 4естна  Laughing

# 5
  • Мнения: 476
На мен не ми беше неприятно, но си спомням как една колежка без да я усетя ми застанала зад гърба, провря си ръката отстрани и ми хвана за корема. Страшно се стреснах и до края на бременноста си не ми излезе тази случка от главата.

# 6
  • Мнения: 7 091
 Тебе поне те пипат познати, тука непознати на улицата, в магазина, направо съм избеснявала. Тук се смята за "късмет" ако пипнеш корема на бременна. Няколко пъти щях да набия едни бабки. Ужасно ми е неприятно.
Даже тук продават тениски, на които пише " за пипане на корема - 5$".

# 7
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Познати може, ама непознати да ме пипат, няма да стане. Не ми е много приятно ама олколните се радват, и като го усетят са много щастливи, пък и аз съм чувала че е за късмет, нека да се радват още малко остана  Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
непознати не са ме пипали,но на познати не ми се е свидело,според мен хората се радват и така изразяват отношението си към теб и  човечето

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Непознати и мен не са ме пипали.
А познатите ме питат, а пък тези който не ме питат може да си пипат  Mr. Green

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ми е било неприятно.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз имам гъдел по корема и не давам никой да ми го пипа Mr. Green

# 12
  • Мнения: 45
Говоря за бременен корем  Grinning
Срещат ме познати, приятели и хоп започват да ми пипат и милват корема? Или пък слагат ръка да пипнат рита ли, ми то си рита само когато то си иска, защо ще ритне точно в този момент? Роднините не го правят, защото ме познават  Mr. Green
На мен ми е страшно неприятно!
Това е позволено само на

бъдещия тати.

# 13
  • Мнения: 5 103
Казвах им "Не ми е приятно".

# 14
  • Мнения: 119
На мен ми бе6е приятно. Simple Smile Но само когато са познати естествено. Даже сега когато сре6тна някоя позната бъдеща мама без да се усетя и моята ръка е на корем4ето. Не 4е в този момент ще ме ритне беб4ето...  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт