Камък на зъба

  • 2 028
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 313
Лепили ли сте си такова чудо на зъбите?Аз си сложих три и вече месец не падат.Чудя се кога ще се отлепят. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 39 711
Гледах аз, че моята козметичка прави такива процедури по зъбите на хлапетата в квартала. Аз се позамислих, но после реших, че няма смисъл - веднъж кат мина с ел. четка за зъби... ще събирам камъчета Simple Smile

# 2
  • Мнения: 410
Ммммм....

Точно слушам Simply red...
Мого в час с темата!

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Гледах аз, че моята козметичка прави такива процедури по зъбите на хлапетата в квартала. Аз се позамислих, но после реших, че няма смисъл - веднъж кат мина с ел. четка за зъби... ще събирам камъчета Simple Smile

Ееееееее,вече и козметичките ли взеха да изземват функциите на зъболекарите.Ако не е тайна,как точно ги лепи твоята козметичка,че ми е интересно. newsm78

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Фриз1орките също лепят. Сестра ми си сложи и на втората седмица го глътна ooooh!

# 5
  • Мнения: 13 512
Фриз1орките също лепят. Сестра ми си сложи и на втората седмица го глътна ooooh!
Защото сигурно фризьорка и го е сложила

# 6
  • Мнения: 5 313
Аз сама си ги слагах с лепило Резин.

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз сама си ги слагах с лепило Резин.
Хора,защо си правите такива експерименти с тялото.
А после как ще го махнеш това лепило?Диамантчета и други инкрустации се слагат с бонд система,като преди това се правят микропорички в емайла,на принципа на фотополимерните пломби.После се махат с ултразвук.Не знам фризьорките и козметичките с какво ги лепят,сигурно с Канаконлит  Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 39 711
Не знам фризьорките и козметичките с какво ги лепят,сигурно с Канаконлит  Joy
С подръчни средства Simple Smile Аз лично нямам намерение си лепя нещо по зъбите, поне за сега.

# 9
  • Мнения: 165
Momi4eta,kamak na Sverovski moje da se postavi  ot kozmeti4ka i frizoirka i ot manikuristka-tova postavqne nqma ni6to ob6to sas stomatologi4noto postavqne-drugoto se lepi s rezin lepilo kakato Geicha be6e pisala i izdarja nqkolko dni-li4no az sam lepila stotici na moite klientki ;-)Geicha,pozdravleniq za zdravo zalepeniqt kamak!

Общи условия

Активация на акаунт