Как да си изместя цикъла-спешно

  • 6 052
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте мами,
Имам един въпрос.Понеже другата седмица тръгвам на море ,а точно тогава ми се пада да бъда в цикъл.Дайте ми идеи как да стнае ,че да ми дойде по- рано.Иначе се губи смисъла от цялата почивка.Имам направена резервация.В този случай става ,така че през цялото време ще съм на червено.Хората ще се пекат и плискат във водата а аз.Благодаря Ви предварително.Целувки.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 025
Здравей,
Не съм специалист, но това което съм пробвала е следното. За по рано по принцип не знам дали има лекарства, но определено става с започване на противозачатъчни и спирането им предварително- тоест пиеш ден -два и спираш - би трябвало да се появи цикъл. За по късно(тоест да забавиш цикъла) - знам че има лекарства, аз лично съм пила- промолут нор, но много отдавна. Най добре се консултирай с лекар или добър аптекар. Успех и каквото и да стане - приятна почивка.

# 2
  • Мнения: 490
Това не е много препоръчително . Става със витамин С в голяма доза , като се приема няколко дни , или докато искаш това да трае, но е малко опасно. Задържат се фоликули така и може да стане беля при пукането им!

# 3
  • Мнения: 4 392
Това с вит.С -то съм го пробвала ,докато бях ученичка.Действа.Но сега не бих направила нещо такова,без да се посъветвам с лекар.Нищо ,че става въпрос само за витамини.
 Peace

# 4
  • Мнения: 291
здравей, сега на пазара има ефикасни лекарства, аз препоръчвам: PRIMOLUT NOR. Измества мензиса 10-14 дни като започваш да приемаш най-късно 3 дни преди очаквания мензис. Пожелавам весело и палаво изкарване на морето.

# 5
  • Мнения: 1 708
Аз пък неможах да го изместя!Започнах да пия Дуфастон по лекарска препоръка ,но на втория третия ден започна едно цапотене и накрая ми дойде. Tired

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 454
 nevdjin,можеш да пробваш с противозачатъчни.Т.Е. почваш да ги пиеш веднага и спираш като се върнеш от морето или ако искаш да минеш постоянно на тях продължаваш докато не свърши опаковката.Пробвала съм го-стана.Това е по-добрия вариант отколкото да се опитваш да предизвикважш преждевременно кръвотечение.Представи си,че си направиш някой кръвоизлив?!! Все пак никоя намеса в цикъла не е препоръчителна,но какво да се прави...море Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 558
Ако наистина имаш голяма нужда от това... Аз съм ползвала Примолут Нор / беше ми препоръчан от гинеколог/ два пъти и нямах проблеми.  Схемата на приемане е два пъти по 5 мгр. на ден в продължение на 10-14 дни, като се започва 3-4 дни преди предполагаемата менструация. Мензисът идва около 2-4 дни след спиране на препарата.
   

# 8
  • Мнения: 8 917
Сещам се единствено за противозачатъчни newsm78

# 9
  • Мнения: 437
И аз за противозачатъчни мога само да кажа..
аз поне съм ползвала преди време, и понякога и с точно такава цел- да не ми дойде точно по време на морската ваканция...
Препоръчвам ти Диане 35 - доста добри, чисти и без нежелани ефекти. Даже ги препоръчват като средство за борба с акнето, чиста кожа и т.н. ..

Общи условия

Активация на акаунт