Отговори
  • Мнения: 262
  С вродена хиперхидроза съм - по ръцете и краката, толкова силна, че по ръцете ми се стичат струйки вода, чорапките ми са винаги мокри / не преувеличавам/, не се влияе от сезони, стрес и така нататък, просто си е почти постоянна величина. Някакъв ужас е да се живее по този начин, но успявам  Simple Smile Наскоро вече реших даже оперативно лечение, пак ходих на лекар и пак нищо. Ако има някой от вас със сходни проблеми, моля да сподели. Решена съм наистина на всичко за да се отърва, влияе ми на социалния, професионалния живот. Чакам отзиви и най-вече хора които са били при професионалисти и са решили проблема.   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 381
не съм дори чувала за това заболяване, но може би е по-добре да питаш в Здравния форум.
Успех!

# 2
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами сигурно има препарати,които да повлияят прекомерното изпотяване,но трябва да се пиет постоянно.А хирургичното лечение как ще помогне,как ще ти извадят потните жлези? newsm78.Заболяването ти част от някакъв синдром ли е или си е самостоятелно(естествено ако решиш да споделиш)

# 3
  • Мнения: 599
Би трябвало ижекции с ботулинов токсин да решат въпроса, но добрите дерматолози са само в София  Peace

# 4
  • Мнения: 262
Не е вследствие на синдром, автоимунно ми обяснява Джи - пито последният път преди 10дена, т.е. един от двамата ми родители трябвало да го имат, но те нямат??!! Оперативното лечение се изразява, доколкото чета по нета, в срязване на кожата не много надълбоко и се спират някакви разклонения, съжалявам че мед.не мога да обясня, а за инжекциите също съм чела, но незнам към кого да се обърна, след като и от джи- пито си само мънкане чувам /съжалявам за израза/ А къде в София -координати?

# 5
  • Мнения: 294
нямам представа от това заболяване, но според мен преди да се решиш на оперативно лечение е по-добре да опиташ всички други методи. А бих те посъветвала да опиташ с хомеопатично лечение. Хомеопатията лекува целия организъм и може би ще ти помогне. Аз лично се лекувам с хомеопатия и съм много доволна. Важното е да попаднеш на добър хомеопат. Успех!  bouquet

# 6
DA I AZ STRADAM OT SUSHTOTO PREKOMERNO IZPOTQVANE I PRI MENE E PO ROJDENIE.NIKOI OSVEN MEN OT SEMEISTVOTO MI NESTRADA  OT TAZ BOLEST. NO  TURSEIKI V INTERNET OTKRIX EDIN SAIT htt://www.vivasan.bg/inden.php. tam pred.agat razni produkti i sum reshila da gi probvam da vidq da.i shte ima rezuldat a samoto zabolqvane se kazva хиперхидроза. gelaq vi uspen i dano se izbavite ot tova zabolqvane koeto e tolkova nepriqtno 4e nqma dokade.

Общи условия

Активация на акаунт