подражка на удължена коса

  • 1 024
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами.Вчера си купих от Дима Стил дълга естествена коса,която се закача с клипси за собствената коса.Косата е страхотна,само че незнам с какав шампоан да я мия и на колко време.Ще съм благодарна ако споделите как се грижите за вашите (който има разбира се)Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
Здравейте мами.Вчера си купих от Дима Стил дълга естествена коса,която се закача с клипси за собствената коса.Косата е страхотна,само че незнам с какав шампоан да я мия и на колко време.Ще съм благодарна ако споделите как се грижите за вашите (който има разбира се)Laughing


Какво значи "подражка", вероятно поддръжка  newsm78

По въпроса - в Дима Стил не ти ли обясниха, мисля че там най-добре ще ти кажат.

# 2
  • Мнения: 27 524
Щом е естествена косата, третираш си я както си третираш твоята. Няма нищо специално.

# 3
  • Мнения: 1 313
не мислиш ли все пак да си оправиш подражката? newsm78

# 4
не мислиш ли все пак да си оправиш подражката? newsm78

Ами не мисля Laughing и ти може да направиш правописна грешка това не е сайт за критици Laughing Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 3 795
Колко пари ти струваше косата и личат ли си шнолките като си я сложиш?Ако може и снимки да постнеш ще е чудесно Peace

# 6
Колко пари ти струваше косата и личат ли си шнолките като си я сложиш?Ако може и снимки да постнеш ще е чудесно Peace
Не си личат и косата ми е същата като моята, само 4е ми е до краста  Laughing
Една приятелка ми каза,че има такава коса и  когато не е с нея я слага в готова маска за коса и вече 5 години не и е мръднала.

# 7
  • Мнения: 5 622
Аз мисля, че в Дима стил биха ти дали най-компетентни съвети според самата коса, която те си знаят каква е точно  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 391
Изобщо не се поддържа като естествената, защото не се подхранва и след 2 измивания заприличва на слама. Необходима е по-специална грижа- задължително маска, измиващите шампоани да са щадящи, допълнителни продукти като храна за коса, кристали и т.н.- и ако се поддържа така, може да изкара към година, после- нова  Hug

Общи условия

Активация на акаунт