по майченство сам но не сам на постоянен договор

  • 441
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
по майченство сам но не сам на постоянен договор а на временен разбрах че титолярката ми ще се завраща през септември разговарях с директорката на цеха и тя ми обесни че ще ме варнат на работа само заняколко дни зада ме преназначат и пак ще си изляза по май4инство.Понеже несам запозната толкова със законите и се притеснявам дане стане така да си изгубя втората година вазможно ли е това което са ми обещали да стане или просто ме лажат колкото да несе притеснявам? newsm12

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
До колкото разбирам си на договор до завръщане на титуляра. А титулярът върне ли се, твоят договор приключва. Съответно и майчинството ти. Добре са ти казали, щом ще те върнат на работа, значи ще ти пуснат нов договор и после пак ще си ползваш майчинството. Не се притеснявай, трябваше да се тревожиш, ако не те бяха извикали. Така мисля, че е по-добре за теб.

# 2
 С онвия договор до колокото знам аз трябва да имаш поне 10 дена работни за 1 месец за да можеш да си пуснеш майчинството.Мисля че така беше  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 353
 Можеш да прочетеш публикациите тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108226.0 , но аз бях на срочен по заместване и ми прекратиха стария, за да подпиша друг-безсрочен. Всичко зависи от работодателя.
 Успех

Общи условия

Активация на акаунт