Болки в ръцете!

  • 814
  • 11
  •   1
Отговори
здравейте,незнам дали някой е имал моите проблеми бременна съм 8 месец от месец и половина много ме болят ръцете изтръпват парят пулсират чак костите ме болят незнам сигурно е от липса на калций  немога да спя от болки започнах да отслабвам.








------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 11:33 от Аурелия

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
плз, пиши на кирилица, като започнеш още от заглавието.

късмет

# 2
  • Varna
  • Мнения: 288
Обърни към лекаря ти.Той може да ти даде най-адекватен отговор.Успех и леко раждане.

# 3
  • Мнения: 6 164
И аз мисля, че трябва да го кажеш на лекаря, който ти следи бременността. Дано не е нещо сериозно и мине скоро.  Hug

# 4
в ръководството на д-р Спок пише за такова нещо и то се казва синдром на китковия тунел.характеризира се с вцепененост или болки в ръцете през последните няколко седмици на бременността и е често срещано при бременните.обърни се към наблюдаващия те лекар той ще ти предложи варианти за облекчаване на положението.

# 5
 И аз мисля че трябва да се обърнеш към лекаря ти

# 6
  • Мнения: 140
На мен ми се схващаха крата-много е гадно.Казаха ми че е липса на желязо и магнезий.Изписаха ми едни ампули за пиене.Малко се поуправих,но пак се схващах-поне не ме болеше и бързо минаваше.
Успех и леко раждане  bouquet

# 7
  • Мнения: 169
здравеи ,аз имах същия проблем с каката, направо сутрин съм си намествала китките, лекарката ми каза , 4е беб4ето си взима калция от там Wink, така ,4е ще ти мине 4ак като родиш  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 189
И аз имам проблем с ръцете, много ми изтръпват и ме болят през ноща  Sad Казах на докторката и тя ми каза да пия магнезий.

# 9
  • Мнения: 541
Обърни се към лекаря си. Аз изкарах от петия месец едни болки в ръцете и на физиотерапия ходих и се мазах с едни лекарства. По принцип казаха, че не е от бременността и се чудиха какво да ме правят. Родих, минаха болките, но сега 7 месеца след това пак започнаха да ми изтръпват ръцете- може би от това, че малкия вече натежава.
Така, че слушай съвета на момичетата и отиди на лекар, никога не се знае каква е причината. Може да е от бременноста, може и да не е.

# 10
  • Мнения: 535
Аз имах същият проблем, мина след като родих, после обаче, когато бебо започна много да ми натежава, пак се върнаха старите болежки. Сега вече ходи и съм си съвсем добре, но килограмите не мога да ги сваля Confused Ще видим като спра да кърмя как ще е...

# 11
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
и мен ме болят ръцето от известно време. През ноща ми се схващат краката - мускулни спазми. Моя лекар каза че е нормално. Но тъй като всичко при мен е търпимо не ми е предписал никакви лекарства. Другата седмица ще ходя отново и пак ще се оплача от тези болки. Може и да предприеме нещо - знам ли.

Общи условия

Активация на акаунт