Мнение за Благоевград

  • 5 154
  • 15
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Със съпруга ми решихме да почиваме в Благоевград з аняколко днил Препоръчайте ми хотел там. Знаете ли дали работи вече Аквапаркът там и какви са цените?

# 1
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Аква паркът все още не работи, за цени не знам. Има доста хотелчета, зависи колко пари сте приготвили за нощувка. Хотел Езерец е много хубав и с басейн. Но може да отседнете някъде по центъра и да ходите на разходки до Бачиново. Хубав басейн има и в ж.к.Еленово.

# 2
  • Мнения: 794
Града е приятен и с хубава зеленина, аз обаче като цяло май вече няма да го посщавам  Crossing Arms ...
Някои от жителите му са доста особени "псевдо" македонци.  Crossing Arms

# 3
  • Видин
  • Мнения: 159
Аква паркът все още не работи, за цени не знам. Има доста хотелчета, зависи колко пари сте приготвили за нощувка. Хотел Езерец е много хубав и с басейн. Но може да отседнете някъде по центъра и да ходите на разходки до Бачиново. Хубав басейн има и в ж.к.Еленово.
Можеш ли да ми кажеш къде точно се намира басейна в Еленово.

# 4
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
http://bgmaps.com/map.asp?sid=313be1f39d16c86c3e7ae5cfb76794b6&a … p;ix=16&iy=10
в този район м/у блоковете/ зеленото на картата/

# 5
  • Мнения: 1 284
ще ти препоръчам Ертанком в центъра на Благоев и Кристо /Гаврош до църквата/ и двата са изпробвани  Laughing

# 6
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
...... Кристо /Гаврош до църквата/ и двата са изпробвани  Laughing
искаш да кажеш Вароша? Mr. Green
Забравих да ти пиша, че в Симитли има плаж с минерална вода...Приятно изкарване!

# 7
  • Видин
  • Мнения: 159
http://bgmaps.com/map.asp?sid=313be1f39d16c86c3e7ae5cfb76794b6&a … p;ix=16&iy=10
в този район м/у блоковете/ зеленото на картата/

не ми се отваря връзката

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Аз съм била в хотел Алфа, близо е до старата част - на 5-7 минути. Хотелчето е симпатично - чистичко, малко, евтино и приятно. Езерец не е зле също, но е и по-скъп.
Весело изкраване!!

# 9
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362

# 10
  • Мнения: 1 284
да Вароша Party

# 11
Има два хотела във стария град- Вароша. И непременно отидете да хапнете в ресторант Куклите , който също е във Вароша... Аква паркът работи от вчера . За нощен живот е малко скучно . Преобладават чалга заведенията. Весело изкарване...

# 12
albena30 моля въздържай се от подобни тъпи изказвания, че нощния живот бил скучен, при условие, че Благоевград е един от малкото градове в България с толкова много заведения. Аз незнам ти какво си гледала, но в града има 4-5 чалга заведения и около 10-12 клуба с друга музика. Даже се съмнявам ти някога да си била там, но важното е да дадеш тъп коментар нали ?

# 13
  • по света
  • Мнения: 1 587
Градът е страхотен живяла съм там и мога да кажа че е пълно със заведения.За хотел покрепям Кристо,там също се хапва добре в механата и ресторанта. Hug

# 14
  • Мнения: 1 284
а за механа Милена да кажете нещо

Общи условия

Активация на акаунт