Начини за успокояване...

  • 1 226
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Напоследък имам навика все да пускам теми, каквито вече е имало - ако е така, дайте линка и извинете  Mr. Green
Нооо, иначе - според мен темата е много резонна... А именно - как да си успокояваме бебчетата?
Аз специално при моя съм установила, че универсалният начин е... пеенето  Laughing Дори да плаче силно и безутешно - в момента, в който запееш, детето спира  Sunglasses Любимите му песнички са няколко от Кукленото шоу, които знам - направо се прехласва.... както плаче, изведнъж се разсмива, без никакъв преход  Joy
Наскоро установих, че има един звук, който по неизвестни причини страашно го разсмива - звукът е нещо като "кх-кх"  Crazy По същия начин реагира и когато някой от нас с баща му се закашля - явно мисли, че е някакъв майтап  hahaha
Казвайте сега, как е при вашите дечица? Тръпна в очакване на нови забавни начини за развеселяване и успокояване на уморени, нервни и плачещи бебчета  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 816
Когато беше по-мъничка сигурния метод беше да я съблечем голичка. Ама абсолютно 100% млъкваше. Цицата е ясна, а и песничките бяха много добър метод. Сега ми е малко по-трудно, но все още работят методите с песен и кърма.

# 2
  • Мнения: 8 917
Пеене или сучене Mr. Green Ясно е Mr. Green

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
При баткото огледалото (винаги се усмихваше) или  фотоапарата , а при малкият сега цицката и нищо друго.

# 4
  • Мнения: 1 860
 На 8 месеца Габи се заливаше от смях като започна да му правя "ку-ку" с някой чаршаф или дрешка. Пеенето и музиката и сега много го успокояват.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Като го тупам леко и с равномерни движения по памперса.Така го успокоявах с коликите и му действа още.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Носене на ръце в изправено положение и обикаляйки стаята  Mr. Green ... плюс всичко което вече изредихте разбира се

# 7
  • Мнения: 118
РАЗГЛЕЖДАНЕ НА ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИТЕ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА ИЛИ НА БАЛКОНА, ИГРА С БЪРЗА СМЯНА НА МЕСТАТА " ТУТУ- БАК" , ПЕСНИ ЛИБИМИ С ПЛЯСКАНЕ:)

# 8
  • Мнения: 346
влизането в банята и пускането на чешмата спира да плаче и започва да се прозява,а също и когато я съблека голичка без памперс чак започва да си гука

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
При нас само цицата действа успокоително.

# 10
  • Мнения: 4 399
Пеене, танцуване, бръмчене с уста, подскчане като кенгуру и разбира се безкрайно разнасяне на ръце.

# 11
  • Мнения: 379
Носене на ръце в изправено положение и обикаляйки стаята  Mr. Green
същото - адски е любопитен още от сега;
като сме на разходка е страшно смешна гледка - едно ококорено мъничко бебе на рамото на голееемия татко се плези и прави муцунки на минувачите  Joy

# 12
Дано темата изтрае по дълго та да пиша и аз. Peace

# 13
  • Мнения: 4 406
песни го успокояват, но с променлив успех, явно му омръзват и периодично сменям репертоара. безгрешно го кара да млъкне само шушукане в ухото на фразата "  Куку руку вафла чудна , пълна с течен шоколад", направо си е като заклинание. тати толкова пъти се опитва да разбере каква е тайната на успеха...и досега не знае какво точно шептя в ухото на ревльо Laughing

# 14
  • Мнения: 559
При нас добре действа като и дам дистанционното, веднага млъква Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт