Въпрос на отношение

  • 2 825
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
На един приятел му се случи да хване полово заболяване и смята, че е редно да не казва на жена си за да не му спирала секса. Според мен той трябва да не прави секс с нея и да и каже. Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.

# 1
  • Мнения: 809
Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.
Ема, разбира се, нека сее зараза на воля! Hug

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Въпрос на етика е да каже на всичките си партньорки.

# 3
  • Мнения: 1 809
Каква е идеята на темата?! Просто не виждам какво има да се коментира?!Или пак искаш да видиш колко ще ти се вържат?! Mr. Green

# 4
  • Мнения: 7 837
Така ще е, като тарикатски си е спестил 20 ст. за презерватив.
Да й каже, а ние ще чакаме анонимната й тема  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 537
На един приятел му се случи да хване полово заболяване и смята, че е редно да не казва на жена си за да не му спирала секса. Според мен той трябва да не прави секс с нея и да и каже. Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.
Да,така е. PeaceТрябва да и каже!Да не става въпрос за теб,а? Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 447
Да й каже, а ние ще чакаме анонимната й тема  Mr. Green
В Дом и семейство - ако е казал, в Здравния - ако не е Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 2 901
Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.
Ема, разбира се, нека сее зараза на воля! Hug

А представяш ли си ако го обяви, какъв наплив за желаещи ще има!

Жоро?!? "Други жени" означава колежки и случайни хора или секс-партньорки?

# 8
  • Мнения: 5 539
Абе Жоро, с тоя нежен аватар не мога да те разпозная... hahaha И се зачудих какви съфорумки са се навъдили. Ама щом си ти, това обяснява много неща.
Нека е.е човекът, животът е кратък, що да пропуска. Пък и то сифилисът е лечим...

# 9
  • Мнения: 1 353
И ние сега какво трябва да кажем да се съгласим с теб ли???Тази тема е пълен абсурд-много ясно че трябва да каже и не само на жена си а и на другите си партньорки.И ми е много интересно какъв загубеняк трябва да си че да се чудиш къде да си навреш....или сигурно се мислите за голяма работа като стане въпрос за Жени?И кеде си пуснал темата?- във форум вкойто има предимно жени -разбиране и съчувствие ли очакваш за своя приятел???Пък ти какъв си умен ами естествено че това е голямо уважение да спиш с други жени да се заразиш-пък после поне на жена си да каже "елементарно уважение".Та той въобще уважава ли я?И имаш ли акъл да даваш подобни съвети че нямало нужда да казвал на чужди жени -ама ти си бил много умен.Пък той толкова жени ли има.

# 10
  • Мнения: 495
ай стига де, малко съчувствие иска човека
Жоре, бъди МЪЖ и й кажи!

# 11
  • Мнения: 46 438
Имам чувството, че по цял ден се чудиш каква тема да пуснеш, за да се направиш на интересен  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 103
Имам чувството, че по цял ден се чудиш каква тема да пуснеш, за да се направиш на интересен  Simple Smile
Peace

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Няма проблем- и да не и каже, тя сама скоро ще разбере . Абе нали спи с нея, кака ще го скрие? Само, че ако и тя си похойква, ще си зададе въпросът- да кажа ли на мъжа си, или не? Ех, че весело ... hahaha Joy
Боже, какво идиоти има. ooooh!

# 14
  • Мнения: 822
Нека се поразрови в Интернет.Със сигурност може и да изкара някой лев...Сега такива мъже са на мода.Може да сключи сделка и с някой специалист по венерически заболявания.Единият сее зараза,другият-лекува.Ще си делят процентите...


*****
"Чесането" на клавиатурата е индикация за липса на сиво вещество,а заяждането е висша проява на мисловна дейност и извисяване над дребните неща от битието.

Общи условия

Активация на акаунт