за кръвните групи

  • 2 408
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
здравеите с моя приятел имаме еднакви кравни групи, мога ли да забременея защото много искаме да имаме деца.надявам се да ми помогнете. благодаря предварително.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
здравеите с моя приятел имаме еднакви кравни групи, мога ли да забременея защото много искаме да имаме деца.надявам се да ми помогнете. благодаря предварително.
Еднаквите кръвни групи не са проблем. Правете бебче щом искате.

# 2
  • Мнения: 2 019
не е проблем.аз,съпругът ми и малкия сме еднакви кръвни групи

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Няма проблем Naughty.Майка ми и баща ми са еднакви кръвни групи, резултат-аз и сестра ми Laughing Wink.Не се притеснявай!

# 4
  • Мнения: 221
Това въобще не може да се смята за проблем Peace Просто от сега ще знаете кръвната група на детето Wink

# 5
  • Мнения: 1 416
Не е проблем, разбира се... Смело напред!  Wink

# 6
  • Мнения: 7
благодаря ви, за6тото много ме бяха стреснали, че може да има проблем. искренно ви благодаря.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
благодаря ви, за6тото много ме бяха стреснали, че може да има проблем. искренно ви благодаря.
Единствено може да има някакъв проблем ако имате различни резус фактори и твоя е отрицателен а неговия положителен. Но това не е проблем за забременяване а за износване...по време на бременосттта бъдещата мама се следи за антитела. Няма страшно.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 
Цитат
Публикувана от: Хера
 Единствено може да има някакъв проблем ако имате различни резус фактори и твоя е отрицателен а неговия положителен. Но това не е проблем за забременяване а за износване...по време на бременосттта бъдещата мама се следи за антитела. Няма страшно.
ooooh!Верно, че имаше нещо такова, но това беше, ако е различен резус фактора на майката и бебето.Ама лекарите си знаят работата, така че пак няма проблеми да си имате бебче (бебчета).  bouquet

# 9
  • Мнения: 61
iskam da popitam 6te moga li da zabremeneq kato maja mi e B+ a  az sam B- ve4e  6 meseca opitvame i ne6to ne6te da stane.


Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 08:09 от Хера

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Карнавалче, ще можеш, ако нямате други проблеми. Различните кр. групи и различните резус фактори НЕ СА причина за незабременяване. Ако имате 1 г. безуспешни опити, тогава започвайте с изследванията.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
здравеите с моя приятел имаме еднакви кравни групи, мога ли да забременея защото много искаме да имаме деца.надявам се да ми помогнете. благодаря предварително.
Еднаквите кръвни групи не са проблем. Правете бебче щом искате.
благодаря ви, за6тото много ме бяха стреснали, че може да има проблем. искренно ви благодаря.
Единствено може да има някакъв проблем ако имате различни резус фактори и твоя е отрицателен а неговия положителен. Но това не е проблем за забременяване а за износване...по време на бременосттта бъдещата мама се следи за антитела. Няма страшно.


Това са ти отговорите!

# 12
  • Мнения: 811
аз съм 0-,таткото 0+,синът ни е 0+,както виждаш еднаквите кръвни групи и различните резус фактори не пречат Peace

# 13
  • Мнения: 61
mersi tova zvu4i dosta uspokoqva6to,nali znae6 vse si namirame za kakvo da se pretesnqvame

Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 08:10 от Хера

# 14
  • Мнения: 61
pretesnqvam se za6toto ne6te da stane

Общи условия

Активация на акаунт