Колкото по голям толкова по като бебе!

  • 568
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 949
Много съм притеснена и тъжна.
Моят син като стана на 5 месеца си смени режима-започна да се храни 4 пъти и да спи само веднъж на ден от 13.30 до 16.30-17.00.Като стана на 6 месеца започнах да го слагам да седи в количката,вкъщи на леглото и той бе много щастлив.
А  откакто стана на 7 месеца  не иска да седи,а само да лежи!Веднъж яде,веднъж не яде!Започна да спи от 12.30 до 14.30 и после пак от 18.00 до 19.00.Ако не му позволя да спи вторият път започва неистов рев.А и по принцип започна да реве за най-малкото нещо-примерно си играе с играчка,която изпуска и започва един рев докато не му я дам,а тя е паднала върху гърдите му и може и сам да си я вземе.
Знам че бебетата постоянно се променят,но защо моят син се променя към по лошото?
Моля кажете ми нормално ли ви се струва?Вашите деца превили ли са така?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Да нормално е!Той сега тепърва започва да се налага.По интересно му е ти да му дадеш играчката,отколкото да си я вземе сам!
А и когато им никнат зъбки по-интензивно е нормално да са по изнервени.Относно спането-това не бива да те плаши!Ми като му се спи- да спи.Не се задълбочавай чак толкова с режими.

# 2
  • Мнения: 601
   Нормално е да си сменя режима-той расте!И с всеки изминал месец ще се появяват все нови и нови неща и това не бива да те притеснява.Следвай неговият ритъм Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 571
   Нормално е да си сменя режима-той расте!И с всеки изминал месец ще се появяват все нови и нови неща и това не бива да те притеснява.Следвай неговият ритъм Peace
PeaceАбсолютно съм съгласна със Зори и Тедито Hug.

# 4
  • Мнения: 4 399
Ти пък защо му спираш спането на детето? И моята дъщеря обича да си дремне към 19:00 часа за половин час. А още по-лошо е като откара до 20:00 и тогава се сети за дрямката си. И за налагането съм абсолютно съгласна. Моята се държи като принцеса, вече е изучила че с рев може да постигне всичко и не пропуска да се възползва. Но аз виждам вината за това състояние в себе си, защото аз съм я разглезила и съм я оставила да ми се качи на главата. Явно е време да започнем да поствяме граници и децата да свикват докъде могат да стигнат.

# 5
  • Мнения: 559
И принас се получи такъв обрат към 7-я месец, както си имах едно много послушно и спокойно бебче, така се превърна в едно малко постоянно хленчещо и недоволно момиченце. И още е така. Незнам, може би е от зъбите, или просто пораства. newsm78

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Според мен доста бързо сменя режима, но всяко дете си е с индивидуално развитите и характер. Може да се дължи на растежа на зъбки. Моят син си е променял режима за няколко дена, но не толкова дръстично, когато са му никнали зъбки. Не трябва и ти да си знервена, защото децата възприемат този начин на общуване и е много лесно да започнат да "тропат с крак" и да искат всичко  Rolling Eyes
Надявам се нещата да се оправят, детето да стане спокойно и любознателно, а не да плаче за всичко и да се изнервя. Мисля, че това се дължи на никненето на зъбки. Надявам се да е така  Praynig
Успех  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт