Какво бихте направили в този случай?

  • 3 431
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Малко ми е общ въпроса ..но не можах да измисля друго заглавие..напоследък моя мъж постоянно ми прави забележки относно начина ми на готвене стигаме до скандали....женени сме от 7 години и изведнъж ново двайсе.....променил си вкуса?????  Аз пък не искам да се караме за глупости но ми е обидно.............

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
А отношението му към теб като цяло променено ли е или само към готвенето ти ?

# 2
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Бих го оставила да готви той!

# 3
  • Мнения: 137
А отношението му към теб като цяло променено ли е или само към готвенето ти ?

Не се е променило или поне не така драстично както към готвенето

# 4
  • Мнения: 5 140
Като му се е променил, да поготви малко той, ти докато свикнеш на новия му вкус.

# 5
  • Мнения: 137
Днес казах че няма да готвя повече  отговора му беше:" Ако си търсиш извинение ,че не искаш да готвиш, по добре го кажи направо"

# 6
  • Мнения: 515
Ще търся какъв му е проблема всъщност.

# 7
  • Мнения: 4 668
Ако усещаш , че като цяло има промяна в отношението му със сигурност проблемът е по - сериозен от внезапно променен вкус  Thinking
По - скоро си търси причина да се скарате ...

Ако е само за готвенето ( макар , че не ми се вярва ) - ще го оставя да умре от глад . Няма да пипна да сготвя , да го видя тогава за какво ще си намери да мрънка .

# 8
  • Мнения: 5 140
Поговорете си и стигнете до същноста на проблема, защото явно има такъв.
Не може току така да му се сменят вкусовите качества.

# 9
  • Мнения: 271
Много кофти Confused Confused Е аз определено те разбирам и сигурно ти е доста обидно, но попитай направо какво иска. Подправките ли не го кефят, вида на ястието ли, що ли? Честно казано не съм виждала някой така драстично да си промени вкуса, по-скоро и преди не е бил възхитен но сега нещо му е дошла смелост да го каже. Аз например разбирам че нещо не му харесва на моя мъж, когато не го яде със същия апетит като другите неща, т.е. не ми се казва в прав текст.
А и тези реплики дето си ги разменяте ми намирисват на по-дълбоки проблеми, но пък може и да греша.

# 10
  • Мнения: 5 622

 На мен честно казано би ми станало неприятно. Ще се обидя. И ще спра да готвя най-вероятно. То и без това, и сега не съм се скъсала да готвя.....

# 11
  • Мнения: 25 600
Първо - дай му една добра първоначална скорост в посока към джипито (може и с шут отзад! Mr. Green). Да му пусне направление към гастроентеролог. Възможно е да има стомашни проблеми - гастрит, язва и подобни. Ако се окаже, че няма физиологични причини, ти препоръчвам:
Второ - вълшебните думички "Който не харесва, да си готви сам!" - вършат чудеса, гарантирам ти! Wink bowuu

# 12
  • Мнения: 525
Я седни и поговори с него, какъв е всъщност проблема

# 13
  • Мнения: 1 517
И аз мисля, че проблема не е толкова в готвенето, колкото някъде другаде. И като не казва магарето му нйедно, опитай ти сама да го намериш?  Успех  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 789
О-ооо, моя постоянно ми прави забележки за готвенето, макар че готвя най-редовно и смело мога да заявя, че е вкусно, не правя буламачи, но си е такъв тип, вече съм свикнала и хич не ми пука. Naughty Да не ти пука и на теб!  Wink

Изобщо не очаквам от него комплименти за всяка една манджа. А имам една приятелка, на която ако не й направиш комплимент за манджата й - леле-мале, то едно цупене, едно сърдене, като тръгне да те подпитва как е, ама харесва ли ти - много е досадно.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт