Подарявам фризопеп

  • 765
  • 4
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Имам 5 кутии Фризопеп които с удоволствие бих дала на мама която наистина се нуждае.Нека да помогна на нуждаеща се!!!Предполагам сега касата като ги е спряла, има голяма спекулация, тъй че, моля за честност!
Пуснала съм тема и в Здравни, от където Кейси ме насочи към http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112246.180
Чета и мисля, но Вие знаете най-добре!Мисля, че за тази мама мога да дам и малко дрешки.
Levender обикновено с теб съм комуникирала, така че те чакам Hug

За съжаление, няма да мога аз да ги доставя на място, сама съм си с бебче през деня.

Съпругът ми, ми се накара, че не съм доуточнила, че са на съседката отдолу.Всичко било ставало.Може и да е прав, но аз вярвам, че няма да се отметне Hug

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 22:43 от s_sunny

# 1
  • Мнения: 1 770
Здравей! Имаме спешна нужда от фризопеп за Бранимира и нейното бебе Христо. Само ми кажи кога и откъде да мина да го взема. Пиши ми на лични ако искаш.   bouquet

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравей! Имаме спешна нужда от фризопеп за Бранимира и нейното бебе Христо. Само ми кажи кога и откъде да мина да го взема. Пиши ми на лични ако искаш.   bouquet

Иве Heart Eyes
Съни,с Ивето се надявам да се уговорите,благодаря ти Hug

# 3
Здравей! Имаме спешна нужда от фризопеп за Бранимира и нейното бебе Христо. Само ми кажи кога и откъде да мина да го взема. Пиши ми на лични ако искаш.   bouquet

Иве Heart Eyes
Съни,с Ивето се надявам да се уговорите,благодаря ти Hug
Ако някой има в повече или в излишък пишете ми. Благодаря на всички предварително  Hug

# 4
  • Мнения: 1 770
Здравей! Имаме спешна нужда от фризопеп за Бранимира и нейното бебе Христо. Само ми кажи кога и откъде да мина да го взема. Пиши ми на лични ако искаш.   bouquet

Иве Heart Eyes
Съни,с Ивето се надявам да се уговорите,благодаря ти Hug

Със Съни се разбрахме да даде фризопепа на другата нуждаеща се майка. Ицо на Брани в момента е на Фризовом по предписание на джипито.

Общи условия

Активация на акаунт