Търся си търпелив инструктор:)- препоръчайте ми.

  • 12 087
  • 86
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Това сериозно. Търся си нов инструктор, търпелив и по възможност много търпелив. Mr. Green
Не съм доволна от моя, а след днешното кормуване съм твърдо решена да го сменя. Направих две, три грешки и вместо да ми обясни спокойно как да ги поправя, той ми се развика бясно. Щяла съм да му счупя съединителя и още куп глупости- много криво ми стана.
Самият курс го изкарах, изкарах листовките от раз, но ме скъсаха на кормуването на ляв завой. Сега вземам допълнителни при него, но след днес не искам да карам повече при него, още повече че колата не ми е много удобна.
Затова, ако можете да ми препоръчате спокоен и търпелив инструктор при който да взема още часове и с който да се явя отново на изпит, ще съм много благодарна. Малката кола е с предимство. Blush

# 1
  • Мнения: 5 622
Навремето когато аз карах курса, критерият ми за инструктор беше точно такъв  Wink

И преди да реша кой точно да ми бъде такъв, ходих в часовете им и ги гледах как работят, с тяхно съгласие разбира се. Много бързо си избрах  Wink Най-спокойният и най-внимателният. Бързо се научих да карам и си взех изпита от раз.

Пожелавам същото и на теб   bouquet

# 2
  • Мнения: 817
Ми ,то имал и въобще такива?
Моя ме убеждаваше ,че от мен шофьор няма да стане , все ми мрънкаше и навиваше нещо.Направо като се сетя с какво нежелание ходих на курмуване................ .То ми мина мерак ,то всичко Tired
Един ден ,просто слезнах на едно кръстовище /почти разревана/ ,теглих му една и го зарязах................ .
Курмуването си го взех от 3тия път Embarassed,но пък от тогава до сега не съм слизала от колата.................

# 3
  • Мнения: 495
да, спокойните са голяма рядкост
трябва който е бил при такъв, да ти каже
ако беше от Варна, щях да ти препоръчам....
ами, късмет и успех ти желая!
и нема да им се даваш на някакви си..... инструкторчета!

# 4
  • Мнения: 1 492
Иренка, аз миналата седмица си взех кормуването от раз. Ако искаш,ще ти дам номера на моя инструктор. Взима по 12,50лв, на час. На в VW Polo. Никога не ми е крещял.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Явно има мазохизъм в мен. Аз избрах жена, една яка кака и се карахме на воля с нея. Най-се надух, когато в край на курса зачете вестник докато карах (Разбирай, спокойна, че и тяхната не е лесна  bowuu Laughing).

# 6
  • Мнения: 6 871
И аз моя така си го избирах, но съм от Варна и за съжаление не мога да ти помогна. Иначе моят е сравнително спокоен, не вика, но напоследък почна да ми прави доста забележки и на мен все ми е гадно, но предполагам, че просто аз не мога да карам.
А да, не му е тук мястото, но много ми е странно като видя учебна кола, някой кара и инструктора до него си отворил прозореца, подпрял си ръката навън и блее нанякъде Shocked А напоследък доста такива виждам.

# 7
  • Мнения: 600
иренка, ти от нови искър ли си или греша? ако да, аз там карах при един, забравих как се казва, но ще проверя и ще ти пиша. страшно ме кефеше, много беше спокоен, помагаше при всяка ситуация и все викаше 'газ, бе, газ, кой кара толкова бавно вече'. взех книжка от раз.

# 8
  • Мнения: 1 205
Моя инструктор е много добър и спокоен, обяснява внимателно пуска бъзици освен това наистина ме учи, не просто 2 часа да си правим ала бала само, че е от Пловдив.

# 9
  • Мнения: 293
ако си от нови искър, моят ти е далечко, в красна поляна, но и аз така си го избирах - изпитано търпелив с женки  Mr. Green И взима парите на разсрочено Simple Smile

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Иренка, аз миналата седмица си взех кормуването от раз. Ако искаш,ще ти дам номера на моя инструктор. Взима по 12,50лв, на час. На в VW Polo. Никога не ми е крещял.

Да, моля те, интересувам се.
Пиши ми на ЛС, телефона и името му и в кой район кара. Вероятно ще му звънна- и цената и колата ме устройват. Hug

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Момичета, мъжът ми е платил тези 4 часа и сега от 5 часа пак ще ходя да карам при този. Нищо, все пак е тренировка и ще го изтърпя. Но въпроса е, че сега ме е записал в петък на изпит и се чудя дали да отида? Какво да направя, как да постъпя? Това са още 50 лв. на вятъра, защото съм 90 % сигурна, че ще ме скъсат, колата не ми е удобна, и все още ми трябва обучение, усещам се. Confused
Има ли някой, който за тези 24 часа се е научил да кара кола, като преди това не се е качвал? Само аз ли съм толкова смотана и притеснителна? Blush

# 12
  • Мнения: 1 492
Не се самонавивай, естествено, че не си смотана. Само, че щом те е записал и да не отидеш пак трябва да си платиш 50лв.Единствен шанс е да се опита инструктора ти да промени датата. А, че никой не се е научил за 24 часа да кара, си е факт. Всичко е въпрос на късмет и от къде ще те прекара и дали е снизходителен изпитващият. Смелост Peace

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Не се самонавивай, естествено, че не си смотана. Само, че щом те е записал и да не отидеш пак трябва да си платиш 50лв.Единствен шанс е да се опита инструктора ти да промени датата. А, че никой не се е научил за 24 часа да кара, си е факт. Всичко е въпрос на късмет и от къде ще те прекара и дали е снизходителен изпитващият. Смелост Peace

Така ли? Това не го знаех. Нали се плаща на място и все пак не ме изпитва, защо ще трябва да платя?
И има ли лимит на късане при кормуване? Знам, че преди е имало. Сега колко пъти имаш право да се явяваш?

# 14
  • Мнения: 1 492
За лимит не съм чувала, само знам, че можеш да се явиш ако искаш и в друг град и при друг инструктор. Много хора отивали в провинцията в някой малък град, където има 2 леви завоя само Laughing и там си взимали изпита без проблем.
А за парите го попитай, защото една курсистка ни разказваше,колко добре било, че инструктора успял да и смени датата, че трябвало да плаща 2 пъти...та от там знам, че се заплаща насрочената дата.Не съм съвсем сигурна, само да не те заблудя.

Общи условия

Активация на акаунт