дайте координати на добър гастроентеролог

  • 16 946
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Моя приятелка има проблеми с детето си и ме помоли да издиря добър гастроентеролог.
Някой има ли впечатления от такъв?
Детето преди често имаше разстройство, а сега пък страда от страшен запек  ooooh!

# 1
  • Мнения: 8 769
Очевидно става дума за София, но все пак е добре да упоменеш, или да напишеш местожителството си в профила.

Дъщеря ми има запек и лекувам с хомеопатия. Вече има подобрения.

# 2
  • Мнения: 2 751
Очевидно става дума за София, но все пак е добре да упоменеш, или да напишеш местожителството си в профила.

Дъщеря ми има запек и лекувам с хомеопатия. Вече има подобрения.
Да, за София.
Можеш ли да ми кажеш какво й даваш?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Мога да ти дам информация за наистина добър лекар, но не е детски, но съм сигурна, че ще помогне и е на удобно място в София.

# 4
  • Мнения: 2 751
Мога да ти дам информация за наистина добър лекар, но не е детски, но съм сигурна, че ще помогне и е на удобно място в София.

Ок, прати координати Laughing

# 5
  • Мнения: 8 769
Очевидно става дума за София, но все пак е добре да упоменеш, или да напишеш местожителството си в профила.

Дъщеря ми има запек и лекувам с хомеопатия. Вече има подобрения.
Да, за София.
Можеш ли да ми кажеш какво й даваш?
Давах й много неща, в зависимост от състоянието й и промяната му. Мина през Калкарея, Ипека, Медулин, сегашното не го знам  Blush. Поради леки неразположения тия дни пие Сулфур.
Освен това давах Ацедофилус и Бифидус, заедно със Зелена енергия и коластра.
От днес пробвам една нова добавка на Аквасорс - Алое Фреш, която казват имала много добър ефект срещу запека (защото тя започна да ходи вече по-редовно-през ден; преди задържаше по 4 дни и акането беше съпроводено с ужасни болки и ревове).

# 6
  • Мнения: 487
В Педиатриата (бившата Детска консултативна по-ка - 952 3840) на НАйден Геров 2 има куп гастроентеролози.
Също и в МЦ Детско здраве (www.zdraveto.com)

# 7
  • Мнения: 119
доц. Ковачева - поликлиниката на Педиатриата, телефона е посочен в горното мнение.

# 8
  • Мнения: 466
Мога да ти дам информация за наистина добър лекар, но не е детски, но съм сигурна, че ще помогне и е на удобно място в София.

GERBER, моля те може ли да ми дадеш информация и на мен за този лекар?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Мога да ти дам информация за наистина добър лекар, но не е детски, но съм сигурна, че ще помогне и е на удобно място в София.

GERBER, моля те може ли да ми дадеш информация и на мен за този лекар?


д-р Хилда Кадиян - София; ул. "Владайска" № 39; телефон за записване: 8528961

# 10
  • София
  • Мнения: 607
Водя дъщеря си при д-р Лазарова детски гастроентеролог и съм много доволна. Тя приема в Токуда . Часове се записват предварително по телефона на регистратирата. Приема вторник и петък .  Peace

# 11
  • Мнения: 8
Препоръчвам д-р Пенджакова от МЦ"Детско Здраве"

Общи условия

Активация на акаунт