Някой пазарувал ли е от Интернет магазина Мегашоп ???

  • 809
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Интересува ме, защото има парфюми на много изгодни цени, което малко ме притеснява. Моля ако някой си е купувал да ми пише дали са качествени или са поредните ментета ?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дай линк, към сайта им - плз!

# 2
  • Мнения: 7 106
http://megashop.bg/cshop/

на мен също ми се виждат странно ниски цените...

# 3
  • Мнения: 1 097
В Пазарджик има един магазин, в който постоянно няколко вида парфюми са на промоция, сменят промоциите често, но цените са горе-долу като в този сайт. Зависи откъде взимат парфюмите и дали ги внасят те директно. Незнам колко са оригинални в Пазарджишкия магазин, но имам 2 от там и са най-трайните, които съм виждала. А и аромата им няма нищо общо с наличните и по-евтините, дето уж са такава марка. За мен си заслужават парите, незнам какво по-оригинално от 48 часа миризма...
Понякога пера един потник на ръка и после пак ми мирише по ръба  Peace
Да са живи и здрави подаряващите  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 213
В Пазарджик има един магазин, в който постоянно няколко вида парфюми са на промоция, сменят промоциите често, но цените са горе-долу като в този сайт. Зависи откъде взимат парфюмите и дали ги внасят те директно. Не знам колко са оригинални в Пазарджишкия магазин, но имам 2 от там и са най-трайните, които съм виждала. А и аромата им няма нищо общо с наличните и по-евтините, дето уж са такава марка. За мен си заслужават парите, не знам какво по-оригинално от 48 часа миризма...
Понякога пера един потник на ръка и после пак ми мирише по ръба  Peace
Да са живи и здрави подаряващите  Mr. Green
Доколкото знам в Пазарджик има директен вносител на парфюми, а иначе тези по сайтовете май ги "внасят" от фри шоповете на летището.
П.С. Не знам са две думи  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 285
Аз съм купувала от Мегашоп един тестер и един парфюм (или тоалетна вода). Парфюмът си беше опакован с целофан, миризмата му е като на този в парфюмерията в Мола, траен е. Тестерът е в картонена кутийка, миризмата му е трайна, но дали е като оригинала не мога да кажа, защото не съм го намирала по парфюмериите, за да го помириша. Дано да съм била полезна! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 959
А това парфюми ли са или тоалетни води newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря ви момичета Simple Smile Аз съм ползвала няколко тестера досега и смея да твърдя, че бяха много по-трайни от самите тоалетни води. Значи ще си поръчам тестери на двата ми любими парфюма  Hug

Общи условия

Активация на акаунт