помогнете велосипед

  • 1 066
  • 5
  •   1
Отговори
Къде в София мога да купя велосипед за дете на 12г , на приемливи цени.Спешно за утре ми трябва , на цена до 100-120лв. Много ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 11
На ул." Вашингтон", на ъгъла с Пиротска има магазин за велосипеди и гумени лодки, може оттам.
Ако не си харесаш, има и на ъгъла на "Екзарх Йосиф" и "Княз Борис" точно преди пазара, специализиран магазин за колела на фирма "Веломания".

Със сигурност на едно от двете места ще намериш тъкмо каквото търсиш. (Току-виж и на теб ти се прииска да си купиш колело Laughing)

Успех на бъдещото байкърче!

# 2
  • Мнения: 8
Отиди в Метро. В Практикер също продават, ако не се лъжа. Детски велосипеди има и в специализирания магазин срещу Центъра по хигиена, също и в Младост /бл. 43 - спирката/.

# 3
  • Мнения: 2 274
   До сладкарница Лучано в Младост 1 ето тук, а също и като тръгнеш по Екзарх Йосиф от Халите в посока Женския пазар в пресечките има магазини за колела, но немога да ти кажа как точно се казват въпросните пресечки! Едната беше в ляво преди индийския магазин на Екзарх Йосиф, а другата  1-2 пресечки преди това, но в дясно като вървиш в посока пазара!
   Дано разбереш нещо от писанията ми  Embarassed! Иначе моят мъж си взе велосипеда от Мл.1 и е страшно доволен! Имат и детски колела! Препоръчвам ти Sprint по мнение на мъж ми, защото Cross ги правят с китайски части и не са толкова качествени!  Peace

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
на Илиянци   http://www.ilianci.com/

Общи условия

Активация на акаунт