Ново строителство в София и строителните фирми

  • 1 655
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 022
Здравейте,

Искам да попитам семействата новодомци, които са закупили новопостоено жилище от коя фирма са го купили, на каква цена и какво мислят изобщо?


И конкретно ако има някой закупил жилище от фирма Одисей 96, какво им е мнението?

# 1
  • Мнения: 4 300
Щом е Одисей сигурно за Варна говориш.
Ние купихме в София от фирма "Си Ел 2003".
Цената на зелено беше 500 евро.
Засега сме доволни.
Живот и здраве след няколко месеца ще се нанасяме и ще имам повече впечатления.

# 2
  • Мнения: 1 022
Щом е Одисей сигурно за Варна говориш.
Ние купихме в София от фирма "Си Ел 2003".
Цената на зелено беше 500 евро.
Засега сме доволни.
Живот и здраве след няколко месеца ще се нанасяме и ще имам повече впечатления.


Говоря за София, те са варненска фирма, но строят и в София, но искам и варненски мнения разбира се

# 3
От Варна съм.Фирмата строи луксозни жилища,с много добро качество.Една от елитните е в града.Само че доколкото съм чувала от техни клиенти голямо чакане чакат, докато почне да строи, а парите им ги събира предварително.Но не съм чувала да са излъгали някого.

# 4
  • Мнения: 1 022
Ох това за чакането ни го казаха, че ако кажели 2 години можело да се проточат и на 3...

# 5
Одисей 96 не само забавя, но понякога и изобщо не започва строежа.
Ако става въпрос за "строежа" на ул. "Боряна", предлагат го от 02.2005 и още не е започнат.
Вижте и http://odissei.atspace.com

# 6
  • София
  • Мнения: 1 511
Изключително съм доволна от СД Вълканов и Миланов ООД! Закъсняха с един месец с предаването на ключовете.
Изключително добро качество Peace ,май само трябва да си сменят шпакловчиците Confused !
Почти нямам забележки.Квадратният метър струваше 350 евро,но това беше през 2003 г. ... сего цените са ...  Crazy

# 7
  • при моите любими
  • Мнения: 2 521
Ние си купихме жилище от http://vatkov.com/, много сме доволни, всичко направиха в срок. Това което за мен беше изненада е, че единствената фирма (или поне от тези които съм проверила) са с обявени цени в интернет. Плащаш точно толкова колкото е обявена. Имат подробно разпределение на всички апартаменти в сайта и нещата на живо изглеждат по същия начин. Казвам го защото от няколко фирми бях взела скици на апартаментите, а на място се пказаха доста различни и поодрязани. Ние си купихме в компекс "Перлите", който е газифициран и мога да кажа, че на по топло място не съм живяла. Определено съм доволна. Успех в избора какъвто и да е Hug

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако може и имате това желание - бихте ли споделили цена за кв.м. или цялата цена за цялото жилище.

Много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт