Quinni buzz или loola- bebe comfort

  • 1 102
  • 11
  •   1
Отговори
според вас коя от двете колички е по-добра Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 5 265
Пристратна съм - ние сме с Loola Bebe Confort. Супер е   bouquet!

# 2
а имате ли малкото кошче,за легнало положение през лятото

# 3
колелата не са ли и много малки,не друса ли на бебето

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
loola bebe confort!  newsm10

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз съм за QUINNY - то . Лола много я харесвам , но се отказах от нея точно заради малките колелца . Мъжът ми обаче е върл фен на всичко на bebe comfort ...

# 6
  • Мнения: 1 544
И аз съм пристрастна ,ползвам Quinni buzz и съм страшно доволна. Определено вози много по меко   Peace

# 7
  • Мнения: 5 265
iokraces,  писах ти на ЛС.

# 8
  • гр. софия
  • Мнения: 190
харесвам bebe comfort, но си купих quinni buzz и не съжалявам-ползвам я вече 7 месец. първо зимния кош, много удобен за малко бебе-родих на 27.12.05г. закътанко, топло и удобно. за събота и неделя, когато сме с колата или по заведения на кафе-коша за кола/ бебето спи и ние без проблем го слагаме в колата или го пренасяме и застопоряваме на количката. удобно е и когато таткото я взима от ясла сам като седалка за кола. сега ползваме летния кош-тя си гледа напред, а когато заспи просто сменяме позицията и тя си лежи. за сега не съм видяла нещо което да ме разочарова.

# 9
а при loola има ли легнало положение на самата количка,което да става за новородено

# 10
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Мисля, всъщност съм 99.9% сигурна че няма преди време я бях харесала и се обадих в Малечко ,именно за да питам за легналото положение, казаха ми че няма положение за новородено

# 11
  • Мнения: 599
Зависи къде (в какъв район) живееш и ще се движиш предимно. Лола наистина е с малки колелета. Ние я бяхме харесали, но самият продавач в Малечко каза, че не я препоръчва за нашия квартал... Сега сме с Куини, нямаме никакви проблеми, много съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт