реэултати

  • 702
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
пролактина ми е 330,7mlU/l при референтни стойности М(78-380),Ж(64-395),а прогестерона ми е 74,2nmol/l при референтни стойности М(0,66-4,89)Ж(фол 0,44-6,47;овул.16,6-72,2;лут.4).МНОГО ЩЕ ВИ БЪДА БЛАГОДАРНА АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ

# 1
  • Мнения: 902
Пролактинът ти е съвсем добре.
Прогестеронът на кой ден от цикъла си го изследвала?

# 2
  • Мнения: 6
на 21-вия ден а эа пролактина гинеколога ми каэа че е на горна граница и ми иэписа бромокриптин

# 3
  • Мнения: 902
Спазвала ли си правилото за изследване на пролактин - да не са пипани гърдите 24 часа преди изследването и да е направена почивка 20 минути преди взимане на кръв? Ако не са спазени тези правила, необходимо е поне още едно изследване, преди да се започне прием на лекарства.
Референтните стойности на прогестерона за лутерална фаза не си написала.
Според мен трябва да се консултираш с още един лекар, преди да започнеш да пиеш бромокриптин.
Кой ти е лекуващия гинеколог?

# 4
  • Мнения: 6
да мисля че съм спаэила теэи правила,а эа прогестерона това е всичко което съм написалал.Гинеколога ми е д-р Георгиева от Русе

# 5
  • Мнения: 902
Мисля, че трябва да смениш лекаря.
Пусни търсачката, за да видиш, при кои лекари в Русе ходят момичетата и, какви са отзивите им.
Тук също можеш да потърсиш информация:
http://www.zachatie.org/forum/index.php
Късмет.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 814
 Peace Подкрепям   white
Смени лекарката.
Прогестерон -а се изследва на 7 ден  след доказана О.
И тъй като пролактина е по-висок /според мен дори си е добре/ трябва да се направят и другите хормони /ФСХ, ЛХ, Е2, Тестостерон/
Трябва ти добър специалист /не че има нещо притеснително, а да направи нещата както трябва/

Общи условия

Активация на акаунт