МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МЕ ПОКАНИ В АРЕНА

  • 563
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 353
Моля някой който е регистриран в арена бг да ми отправи една поканка ако може щото иначе не ми дава да се регистрирам Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 7 474
И аз моля  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 120
В арената ми изписва това:
За момента нямате право да изпращате покани.
Все още не сте изпращали покани.

Не знам защо нямам това право Sad Май не съм супер потребител и за това може би...

# 3
  • Мнения: 105
Дайте email  Wink

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
За да можете за изпращате покани, трябва да сте ъплоуднали голямо количество от това, което вече сте свалили - имаше някъде из правилата колко точно количество - някъде към 100 ГВ, ако не се лъжа...
А моят акаунт го хакнаха, изпратиха няколко покани и сега ми останаха 17 дни като супер потребител... Но карай, ще си направим друг акаунт Simple Smile В други торент сайтове има точно толкова информация, колкото има и в арена  Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 1 416
А моят акаунт го хакнаха, изпратиха няколко покани и сега ми останаха 17 дни като супер потребител...
Кросамая,
Как така?!  Shocked

# 7
  • Мнения: 105
 и на мен ми дава че не мога в момента, има явно някъв проблем ще пробвам по късно пак

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
А моят акаунт го хакнаха, изпратиха няколко покани и сега ми останаха 17 дни като супер потребител...
Кросамая,
Как така?!  Shocked
Спокойно Simple Smile Не е заради нас Simple Smile Просто преди нямах нет няколко месеца и не го бях ползвала, явно има хора, които ги следят тези неща... И се възползват... Но все пак го имаме за още известно време Simple Smile После почваме другият акаунт Simple Smile   bouquet Радвам се да те видя!!! Нещо не ме бива тия дни, ама ще се оправя Simple Smile
и на мен ми дава че не мога в момента, има явно някъв проблем ще пробвам по късно пак
Пробвай още два три пъти, защото ако си влизала от друго място, още помни предишния ІР адрес и затова не иска да те пусне сега, но опитай пак Simple Smile Това е една от новостите - да разпознава ІР-то ти Simple Smile И затова прави въртели, докато приеме новото ІР. Така ставаше и при мен, като влизах от офиса и после от къщи Simple Smile

Лора  Heart Eyes БЛАГОДАРЯ!!!

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 17:41 от crossamaia

# 9
  • Мнения: 1 416
Радвам се да те видя!!! Нещо не ме бива тия дни, ама ще се оправя Simple Smile
И мен не ме бива тези дни.. Попроточи се "небиването" ми... Много се радвам и аз да те видя!  Heart Eyes Дръж се, Кросамая!   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 353
 Weary няма ли някой който има тази възможност

Общи условия

Активация на акаунт