Подарък за момченце

  • 448
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Какъв подарък за момче- става на две годинки.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 054
Конструктор, от онези с големите блокчета, моят много си играе с него - строи едно кули и после ги рита, за да ги разруши  Mr. Green

Количка с дистанционно управление - още не разбира много, много как точно се управлява, но се кефи, че натиска някакво копче и тя тръгва на някъде.

Палатка - ние имаме една къщичка с мотиви от Мечо Пух, пластмасова конструкция и някакъв брезент с дупки за прозорчета и една врата - голяма криеница става  Peace

Винаги можеш да купиш книжки, скицник и пастели, моливи (особено, ако не трябва да е много скъп подаръка), пумпал, кубчета.

Аз на моя съм решила да му купя за РД-то - 2год или пластмасова пързалка или от нези колички - бъгита, ещо не знам кое, но това ти го давам като идея, в случай, че бюджета е по-голям

# 2
  • Мнения: 643
И аз съм се вманиачила за пластмасовата пързалка, но е доста парички, та ако не ти е много близко детето, се насочи към нещо друго. Моя примерно много се въодушевява от кубчета разни и строители важното е да се строи и да се събаря ( най - вече ).

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Какви са цените на парзалките? подаръка е за сина ми така,че става и нещо по- скъпо.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Количка-бъги
Кукленска къща
Количка за кукли
Голям камион
Голям строител

# 5
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Цената на пързалката е около 100 лв в Метро .
А от животинки не се ли вълнува аз на моя ще му купувам папагали но той ще става на 3 и все за домашни любимци ми говори.

Общи условия

Активация на акаунт