Много добър терапевт или специалист УНГ? ВАРНА

  • 675
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
За какво става въпрос: колежката ми е от Русе, от малка все е боледувала, астма има, миналата седмица беше в болнични, диагноза "остър фарингит", днес дойде на работа пак в ужасно състояние, ходила на преглед, вече са й сложили друга, сложна за изговаряне, диагноза.

Пак са й дали болнични, а аз вече изнемогвам самичка, хем моята работа върша, хем трябва и нейната.  Simple Smile

Та проблема не е в това, че на мен дупе да ми е яко, а в това, че тя самата е родом от Русе, там май също нямат свестен специалист, тук във Варна също не знае към кого да се обърне, защото и на нея й писна да е все болна...

Обещах да поразпитам в майчинския форум, дано някой има идея за някой наистина добър професионалист, който ще й постави вярна диагноза и ще назначи адекватно лечение. Че тя сума ти пари вече пръсна за антибиотици и какво ли не, а ефект нулев.

Засега са й казали, че дробовете й не са засегнати, но гърлото й било много зачервено и ако не започнела веднага АБ, ще тръгнело към ушите...

Очаквам препоръки за добър лекар, може и частен, парите за нея нямат значение, важното наистина да се намери решение на проблема й.

# 1
  • Мнения: 2 839
Мисля, че Папуров е един от най-добрите в града. А и техника има страхотна. Кабинета му е в Палах център, до ХЕИ.
Ето го http://belmont.hit.bg/
Мисля, че работи и с Касата

# 2
  • Мнения: 202
Да, ходила съм при него.Доволна съм. Да, доктора  работи с касата.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аууу, благодаря ви много, не очаквах толкова скоро отговор!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт