капки за уши

  • 19 747
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 594
Момичета,   Hug

някои може ли да ми препоръча ефикасни капки за уши
 
Капките са за дете на 5 г.

 Praynig

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Аз съм слагала Отипакс на 1г. , но по-добре направи консултация с УНГ.

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Аз съм слагала Отипакс на 1г. , но по-добре направи консултация с УНГ.
и при нас помагат, но все пак отиди на лекар

# 3
  • Мнения: 111
Трябва да се види от лекар. Зависи дали има перфорация на тъпанчето-капките са различни. Peace

# 4
  • Мнения: 594
UUUf  Cry

az sam v  chujbina i tuk nishto ne mu prespisvat

niama spukvane

# 5
  • Мнения: 3 447
Аз слагах скоро Фуроталгин - за дете на година и 3 месеца.

# 6
  • Мнения: 826
UUUf  Cry

az sam v  chujbina i tuk nishto ne mu prespisvat

niama spukvane

Марси,
в 4ужбина капки не се използват.
Отре4ени са отдавна.
Ако детенце има отит,из4акват 48 4аса и ако няма подобрение изписват антибиотик.

# 7
  • Мнения: 594
OOOooh, veche i az ne znam kakvo da pravia.  Sad
Prez zimata niakolko pati go bolia ednoto ucho, kazaha che ima vazpalenie na srednoto uho i nishto ne mu predpisaha. Sega pak se oplakva che go boli. Znam che pak niama da mu predpishat - niama temperatura i t.n. no me pritesniava che stava hronichno, a idva esenta i zimata a tuk pri nas e vse vlajno i studeno  Cry
Za tova mislia da si "vnesa"kapki ot BG  Thinking

# 8
  • Мнения: 826
Марси,
аз много бих внимавала с тези капки.
Миналата година синът ми едва не си загуби слуха от една БГ лекарка,която го е лекувала по този на4ин. #2gunfire #Cussing out
Като се прибра в щатите едва не стигна до операция.
Ако го боли детенце прави топли компреси на ухото и дай нещо обезболяващо.
Успех!

# 9
  • Мнения: 594
Twins mama,

kakvi kapki sa ti predpisali v BG?

smiatash li che kapkite kakvito i da sa ne sa podhodiashti ?

veche i az sam obarkana.............. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 826
Бяха му дали Отипакс.
Тези капки са за обезболяване(съдържат лидокаин),т.е не лекуват.
А детето е имало нужда от антибиотик,защото и двете уши са били пълни с гной,в резултат на което слухът му бе намален драсти4но.
Тук бяхме стигнали до слагане на клапи в ушите с помоща на които да се изцежда гнойта.
За радост се разминахме. Praynig
А какво каза вашият лекар?

# 11
  • Мнения: 594
prez zimata go gledaha niakolko lekari i kazaha che ima hronichno vazpalenie
nikakvi lekarstva !
da sme go nabludavali
posle se stopli i izcheznaha respiratornite bolesti a s tiah i bolkite v uchite i az takmo se zaradvah che se e opravi i sega sled goreshtite i slanchevi vakancii pak se oplaka che go boli uhoto
az veche vdignah race................ sega chetoh v internet che kapkite za uchi moje li da prichiniat uvrejdania

# 12
  • Мнения: 1 858
Аз слагах скоро Фуроталгин - за дете на година и 3 месеца.
И аз съм слагала от тях. Мисля обаче, че преди да слагаш каквото и да е трябва консултация с УНГ. Не си прави експерименти.

# 13
  • Мнения: 826
sega chetoh v internet che kapkite za uchi moje li da prichiniat uvrejdania

То4но така.
Капките за уши предразполагат към сраствания и затова не се използват в 4ужбина.
Ако до 2-3 дни не му мине болката в ухото от самосебе си,най-добре го заведи на лекар и ги питай дали антибиотик би помогнал........Не е 4е е хубаво да се пие,но понякога просто се налага. Hug

# 14
  • Мнения: 3 491
sega chetoh v internet che kapkite za uchi moje li da prichiniat uvrejdania

То4но така.
Капките за уши предразполагат към сраствания и затова не се използват в 4ужбина.
Ако до 2-3 дни не му мине болката в ухото от самосебе си,най-добре го заведи на лекар и ги питай дали антибиотик би помогнал........Не е 4е е хубаво да се пие,но понякога просто се налага. Hug
Използват се, twins mama, аз съм питала. Но зависи от инфекцията. Ако е на външното ухо (такава се получава ако например влезе вода в ухото), могат да изпишат капки. Ако е навътре, т.е. отит, изписват антибиотик. Само че при последната инфекция на ухото се поразрових из Интернет и пишеше на разни авторитетни сайтове, че може да мине от само себе си, става въпрос за 5-годишно дете обаче. Ако детето е по-голямо и го боли ухото, можело да се мине само с дежурното болкоуспояващо, при нас е тайленол. Педиатърът каза, че ако е дете на 1 година, щял да държи на антибиотика, но за 5-годишно дете можело да се рискува да минем без антибиотик (по моя молба). Рискът бил 50%, аз се съгласих. Та така инфекцията мина и замина с една доза тайленол, и не повтори.

Общи условия

Активация на акаунт