Въпрос за БХС

  • 595
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте мами, дали някой може да ми помогне с малко инфо. Днес си взех резултатите от БХС и макар, че възрастовият риск е 1:853, а моят личен е 1:7169 (както разбрах от форума това е добър резултат) аз притеснене. Защото един от хормоните S-b-hCG е с стойност 6.6 ng/ml при референтни стойности 6.76-33.75. Някой може ли да ми каже нещо повече за този хормон. Защото съм доста притеснена. Пуснах търсачката но не намерих нищо конкретно. Sad
Благодаря Ви за отговорите предварително

# 1
  • Мнения: 858
 за съжаление нищо незнам за този хормон.Когато си взе резултатите не ти ли споменаха нещо не ти ли разчетоха кое какво е ?Занесе ли си резултата и консултира ли се с наблюдаващият бремеността ти лекар?Най-добре се обърни към лекаря си,позвъни  и не се притеснявай излишно ,както и не губи време из търсачките и форумите .Действай и Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 37
Благодаря dennis за отговора. Лекарката от ЖК ми каза, че трябва да отида на фетална морфология за мое успокоение. А иначе в четвъртък съм при наблюдаващият ме лекар, но не мога да изтрая до дотогава.

# 3
  • Мнения: 1 029
И аз за съжаление нищо не съм чувала за този хормон и не мога да ти помогна. Наистина е най-добре да се консултираш с лекар и да си направиш фетална морфология за твое успокоение. Спомням си, че и аз се бях шашнала след като си взех резултатите от БХС, но се оказа напразно притеснението ми. Просто на място в Майчин дом потърсих специалист, който да разчете резултатите и да ми обясни по-подробно.
Вярвам, че всичко е наред и ти стискам палци!  Hug

# 4
  • Мнения: 858
Kukence стискам палци за феталната морфология.Аз така или иначе я направих независимо от добрите резултати на БХС,както и 4Д скенера и всичко което ми носеше успокоение и повече информация за бебока.Освен това е прятно да го видиш.Успех!

# 5
  • Мнения: 37
Благодаря за подкрепата.

# 6
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ето  тук можеш да се консултираш с доц.Кременски, който, мисля,  е завеждащ Лаборатория по молекулярна патология в Майчин дом, където се прави това изследване. Успех Peace

# 7
  • Мнения: 37
Много, много благодаря kalaza. Току що пуснах един въпрос във форума на доц. Кременски.

Общи условия

Активация на акаунт