Поставяне на памперс на момченце?

  • 5 906
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Има ли някакво значение при поставяне на памперс на момченце, какво ще е разположението на тестисите му и пишчицата?

# 1
  • Мнения: 18
Здравей,на мен докторката на децата ми каза да вдигам тестисите и пишето на горе когато слагам памперса.Имам три момчета и до сега не съм имала никъкви проблеми.

# 2
Здравей,

Пишлето повдигай нагоре.

# 3
  • Мнения: 2 109
да ти е жив и здрав бебока, и много да те радва, и татко да помага!

с пелени се вдигат, но с памперс няма смисъл. в памперса има достатъчно свободно място и да вдигаш, всичко си пада...
земно притегляне, какво да се прави.

(моят син е на 5 м и нямаме проблеми, не вдигам нищо)

# 4
  • Мнения: 2 577
Здравей,на мен докторката на децата ми каза да вдигам тестисите и пишлето на горе когато слагам памперса.Имам три момчета и до сега не съм имала никакви проблеми.
Peace
е, аз имам едно, но съм показвала и на други мъжки майки, така че.....
досега никой е нямал проблем

# 5
  • Мнения: 476
И аз не вдигам нищо. Нямам представа защо трябва да се повдигат нагоре. Правих някакви опити в началото с моя син, но те атрибутите му си падаха надолу и аз в крайна сметка се отказах.

# 6
  • Мнения: 3 356
И аз не вдигам нищо. Нямам представа защо трябва да се повдигат нагоре. Правих някакви опити в началото с моя син, но те атрибутите му си падаха надолу и аз в крайна сметка се отказах.
newsm10 ,да не говорим,че като пишката му е нагоре,няма значение с какъв памперс е,целият се опикава.

# 7
  • Мнения: 2 019
няма зна4ение как е

# 8
  • Мнения: 1 544
и според мен няма значение на къде е .

# 9
  • Мнения: 858
аз неразбирам каква е презумцията да е нагоре? newsm78 като нормалното му положение е да е надолу  Simple Smile Голямо изказване направих  Joy

# 10
  • Мнения: 261
За Емо се стараех да е на горе винаги. Но не намерих смислен отговор защо трябва да е така. Даже по-зле - винаги ми пропускаше памперса. Затова накрая го слагах както дойде, а при Калоян въобще не съм полагала старание да нагласям нищо. Така че прави както решиш за най-добре.

# 11
  • Мнения: 1 448
Ако ще се слага нагоре няма нужда от памперс, така или иначе всичко ще изпишка навън  Laughing Слагам му го надолу, т.е. както си е по принцип  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 407
Никога не съм повдигала пишлето на сина ми нагоре. Досега не сме имали проблеми. Не виждам логика в това да се повдига нагоре  newsm78. Ако някой знае нека ми обясни.

# 13
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не съм повдигала нищо и нямаме никакви проблеми.От това повдигане има само опасност да ви се намокри корем, а памперса надолу да е сух. hahaha

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 709
аз неразбирам каква е презумцията да е нагоре? newsm78 като нормалното му положение е да е надолу  Simple Smile Голямо изказване направих  Joy

И аз съм гледала момче и винаги съм се чудила над тази препоръка,  newsm78 защото на мъжете все пак при нормално състояние не им е нагоре атрибута. Само, когато нещо емоционално им се случи  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт