Невнесени здравни осигуровки за 2005?

  • 790
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 450
Здравейте ,мами.
Знаете ли дали можем да преведем по банков път  невнесените здравни осигуровки на мъжа ми-само за два месеца-какво се попълва... и към колко ще струва?
Благодаря ви  bouquet

# 1
  • Мнения: 731
Да, може във всеки клон на СИ Банк. На бланката, която ще ви дадат ще напишете точно месеците, за които плащате. Таксата на банката е май 1,50 лева. От януари не съм внасяла, но мисля, че беше толкова.

# 2
  • Мнения: 1 014
Миналата седмица ходих да си плащам здр. осигуровки за 5 месеца. Това става във всеки клон на СИ банк. Моите вноски бяха по 6.60лв. Може да се плаща и по интернет!

# 3
  • Мнения: 1 014
Ако искаш да си платиш осигуровките по Интернет, първо трябва да притежаваш дебитна карта. Трябва да заявиш желанието си картата да се използва за разплащане по интернет. После регистрираш банковата карта в www.ePay.bg. После се регистрираш в www.nap.bg. Следващата стъпка е да избереш към коя териториална дирекция на НАП да бъдат преведени парте. Накрая, ще получиш съобщение по ел. поща за извършените плащания. Това съобщение се пази!

# 4
  • Мнения: 450
Ooo,супер сте.
Ще се пробвам през интернет,дано да се получи,ако ли  не - ще ходя до СИ Банк:))))
Много ви благодаря:)))

Общи условия

Активация на акаунт