Колко вреди биричката на добрата фигура?

  • 2 673
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
За или против пиенето на бира сте отслабващи мами?Знам,че е калорична/то кое не е Mr. Green/,но пък толкова ли се пълнее ,колкото казват?Мит ли е това  newsm78или...???

/...само да вмъкна-аз обичам със"слабеещата' пържолка вечер да пийна чашка../

# 1
  • Мнения: 1 427
Пълнее се не от бирата, а от мезетата към бирата.... Laughing Така,че,внимавайте с мезетата! Peace

# 2
  • Мнения: X
Пълнее се не от бирата, а от мезетата към бирата.... Laughing Така,че,внимавайте с мезетата! Peace

Тъй де, тъй.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Пълнее се.
Мъжът ми я пие всеки ден, яде само вечер и то по-малко от мен, но за 1 г. качи 10 кг.
Сметнах му калориите от бирата - излизат колкото 1-2 хранения.

# 4
  • Мнения: X
Пълнее се.
Мъжът ми я пие всеки ден, яде само вечер и то по-малко от мен, но за 1 г. качи 10 кг.
Сметнах му калориите от бирата - излизат колкото 1-2 хранения.

Може би е качил именно от храненето само вечер newsm78
Имам позната, която пие адски много бира, много рядко с мезе, и е уникално слаба. А за стегнато коремче като нейното мога само да си мечтая. Blush

# 5
  • Мнения: 651
Не знам дали е от калориите, но на мен не ми се отразява никак добре даже и само на бира да съм.  Sad т.е. без мезетата... Покрай мачовете такъв корем бях отпрала, че децата ме запитаха чак "мамо, ти нещо да не би...а???"  #Crazy  #Crazy  #Crazy ...то аз и кола да пия пак се подувам...абе най-добре си е голата вода ама пусто като си в компания как КАК  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 546
бирата е доста калорична, не е вярно, че се пълнее от мезетата към нея.
а вреди дотолкова, че вече няколко познати /а също и майка ми/ са решили, че съм бременна  Embarassed е, аз не съм, де, но като ми погледнат корема си мислят, че ги лъжа  Embarassed

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
То си е и въпрос на метаболизъм. Твоята позната може да има бърза обмяна.
Когато храната е 500 ккал на ден, ако ще и в 03.00 ч през нощта да се яде, няма как да наълнее човек. За жизнените функции ( дишане, ходене, работа на органите) на 1 организъм са нужни поне 1000.
А мъжът ми освен това спортува активно.

# 8
  • Мнения: 1 448
Калорична си е  Cry За диета се препоръчва бяло вино, като най-диетично  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 377
То си е и въпрос на метаболизъм. Твоята позната може да има бърза обмяна.
Когато храната е 500 ккал на ден, ако ще и в 03.00 ч през нощта да се яде, няма как да наълнее човек. За жизнените функции ( дишане, ходене, работа на органите) на 1 организъм са нужни поне 1000.
А мъжът ми освен това спортува активно.


Карен, и според мен проблема е едното хранене на ден, а не бирата. Нямам предвид, че е само вечер, но колкото и малко да ядеш когато е само веднъж на ден определено си затормозяваш организма.

Колкото до биричката калорична е, но не чак толкова. Цяло лято пия поне по една на ден /кога с мезе, кога без/, и не ми се е отразило на фигурата.  Peace

# 10
  • Мнения: 2 907
Оф, аз пия бира в промишлени коли4ества. Да не би заради това да не слабея? Оба4е странното е, 4е преди бременността ми бирата никога не е имала какъвто и да е ефект върху външния ми вид!

# 11
  • Мнения: 7 186
И аз пийвам често биричка лятото. Не съм забелязала да ми се е отразило негативно на фигурата.

# 12
  • Мнения: 2 242
не съм забелязала да ми влияе, но и аз не пия много бира  Wink честичко, но в повечето случаи по една Flutter

# 13
  • Мнения: 3 521
според мен не се пълнее, но има един ефект на "напомпване", които zабеляzвам Embarassed.

# 14
  • Мнения: 2 716
Отстъпват ми място в трамвая  preggo
Надувам се като балон. Пълнее се и още как. Спрях бирата и газираните напитки преди месец и започнах да се занимавам с фитнес. Шкембето се сви на половина. Никога не съм мерила калории. Освен това зависи по колко бирички се изпиват. 2, 3, ...10
А за 1-то хранене мога да добавя, че се получава разширен стомах, а не качване на килца.

Общи условия

Активация на акаунт