Има ли фенове на шедьоврите на Антонио Гауди?

  • 1 715
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 814
Ето нещо от мен http://www.coloredhome.com/gaudi/parque_guell/parque_guell.htm
ако някой друг има фотоси, нека ги сподели с нас!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 413
Превеждала съм филм на Дойче Веле за Гауди и творбите му, страшно впечатлена бях и мечтая да отида в Барселона някой ден!

# 2
  • Мнения: 293
снимки! линкът, който си дала, е от най-добрите, а аз уж съм търсила Simple Smile

Бях в Барселона на сватбено пътешествие.. Сега само си мечтая пак да пия corona на пейките под http://www.sagradafamilia.org/eng/index.htm Cry


# 3
  • Мнения: 377
След две седмици ще имам собствени снимки.  newsm44
Обещавам да ги пусна.  Wink

# 4
  • Мнения: 293
Tanya77, така ти завиждам! Simple Smile за колко време?? имаш ли познати там, да те ориентират по обектите Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз се причислявам към вас  Wink Никога не съм ходила в Барселона /Испания , но си мечтая.
Освен това съм фен и на Hundertwasser.

С удоволствие разгледах снимките.  Hug

# 6
  • Мнения: 3 091
Барселона е любимият ми град. Преди години бяхме точно на годишнина на Гауди и всички къщи бяха отворени. Невероятно!

Таня - градът е много уреден за туристи! препоръчвам да си вземете билети за автобусчетата - спират на всички туристически обекти. така може да разгледате целия град.

# 7
  • Мнения: 6 991
Не съм ги виждала наживо, само снимки в една книга. Отделно, че на него ме изпитваха по история на изкуството ...Но бях адски впечетлена от стила, страхотен архитект е. И на мен ми се иска да ги видя наживо някой ден Sunglasses

# 8
  • Мнения: 377
Tanya77, така ти завиждам! Simple Smile за колко време?? имаш ли познати там, да те ориентират по обектите Wink

И аз си завиждам  Wink От години си мечтая за Барселона и най-сетне отивам. Чак ми е трудно да повярвам още.  Crazy
Ще сме там 1 седмица, познати имам в Бенидорм и до там сигурно ще отскочим за малко /не, че е много близо/. А иначе имаме два дни обиколки с екскурзовод, а през останалото време ще обикаляме сами.


Таня - градът е много уреден за туристи! препоръчвам да си вземете билети за автобусчетата - спират на всички туристически обекти. така може да разгледате целия град.


Благодаря!   bouquet
Най-вероятно ще се възползваме, въпреки че си мисля, че цял живот не може да му стигне на човек да обиколи всички забележителности.

# 9
  • Мнения: 6 873
Чак фен не съм, но съм виждала голяма част от нещата и наистина са много красиви и интересни. А и Барселона е много хубав град Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 899
Още един фен!
Благодаря за страхотните снимки, не съм попадала на тях! Слага си ги веднага в Любими   bouquet

# 11
  • Мнения: 27 524
Свекър ми ме запали по неговите произведения. Имах щастието да разгледам голяма част на място, да направя снимки. Страхотни са наистина. В интерес на истината лично на мен са ми прекалено, как да кажа, прекалено кич има в тях, шарени, претрупани, но са си уникални и интересни. В Бареселона е хубаво  Hug

geleva, мерси за страхотния сайт   bouquet

# 12
  • Мнения: 6 039
Чак фен не съм, но съм виждала голяма част от нещата и наистина са много красиви и интересни. А и Барселона е много хубав град Heart Eyes

Прекланям се пред работите му, но не мога да се определя като фен. Като всяко нещо трябва да се видят. Барселона е хубав град. Испания като цяло не ми е любима. Бях доста разочарована, когато отидох, но Барселона успя да смекчи разочарованието.

# 13
# 14
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Много голям негов фен съм, ако изобщо може да се употреби точно тази дума за човек, който твори такива вечни произведения. Всъщност мащабността на мисленето и фантазията му усещаш, когато застанеш в подножието на прочутата Саграда Фамилия. Неописуемо е. Пожелавам на всеки да го изпита това чувство. Дори да не е почитател на Гауди, няма как да не затаи дъх.
Извън темата. Има още един творец с подобен размах, който ме е карал буквално "да си глътна езика". Това е Фриденсрайх Хундертвасер - австрийският Антонио Гауди. Ако сте минавали през Виена, но не сте следвали обичайните туристически маршрути, защото те най-често подминават това място, то няма начин да сте пропуснали причудливата му многолика къща-музей с различни фасади и леещи се линии.
Поздравления за хубавата тема.   bouquet А и за хубавите снимки, които вече ще си гледам редовно.  bouquet Ако най-сетне успея да кача някакви снимки (че имам някакъв проблем), то ще вкарам непременно и от Саграда Фамилия в Барселона и къщата на Хундертвасер във Виена.

Общи условия

Активация на акаунт